bugün

Ulan ne kadar şanslıyım. 15 dolara 105 dolarlık bıçak çıkardım az önce skinhub da. Ulan olm. Kafayı yiyicem 100 dolar ne. Gut knife lore. Mükemmel.
2 hafta önce satın aldığım rainbow six siege tarafından pabucu dama atılan oyun.
oynamak için güncellenmesini bekliyorum 2 saat oldu uykum geldi amk hadi ya.
camper bebelerden dolayı tadı tuzu olmayan oyun. 1.6 iyidir.
ruslara en çok küfür edilen oyun.
1 2 haftadır girmiyorum. artık hevesim kaçtı açıkçası hem şimdi iş, okul, spor, sınavlar üst üste gelince zaman da bulamıyorum.
ilk 10 maçın ardından legendary eagle olduğum oyun. belki 1 maç daha kazansam lem olacağım.

edit: oyun hileden yikiliyor.
https://youtu.be/GfD1763uNJo

Bazen böyle içime kennys kaçıyor.
Uzun zamandır doldum kendimi rahatlatmak adına bir kaç şey yazmak istiyorum ilk önce bu oyunda hile yok diyen hilecidir.bu oyun var oldukça hile de olacak gelgelim arkadaşlarınız ile girerseniz kaybetseniz bile eğlenceli olabiliyor fakat tek başına oyuna girmeye kalkınca lobiler'den falan insan çileden çıkıyor,Arkadaş 12-15 yaşında ki çocuklar ana avrat sövüyor takımda birde arkadaşı varsa sizi oyundan attırıyor ulan 15.yaşında çocuksun sokakta görsen abi çekeceksin ama oyunda ana avrat sövüyorsun kimse kusura bakmasın 22 yaşında ki adamım sikik bir oyunda 12-15 yaşındaki veletler ile uğraşacak değilim.nova 2'den düşe düşe şuan usta gümüşüm düşünün artık ne bela bir şey.

insana saçma gelebilir ama 12-15 yaşında ki çocuklar ile uğraşmak hemde eğlenmek için girdiğin oyunda uğraşmak çekilmez bir hal alıyor daha demin 15 yaşında ki çocukla küfürleştim ulan 15 yaşındasın ya sanırım artık ya oyun oynamayı bırakmalıyım yada farklı uğraşlar bulmalıyım.Sinir hastası eden oyun.
Bu oyundaki Türklere Türk olduğunu belli etme yeterli. Gerçekten en az Ruslar kadar varlar. Herif ölüyor hala mic basıyor bi sus amk.
fakir mikrofonlu türkleri susturuyorum. cızırtı yapıyorlar konuşurken. rusları zaten susturuyorum. bazı oyunlarda duyduğum tek ses ara sıra geçen helikopter oluyor ki ben onu bile susturmak istiyorum.
bence bu oyundaki polaklar ruslardan az değil. özellikle bebelerine uyuz oluyorum.
+ alright team, now i want to two a, two b and one mid okey? I will go to long.

*herkes long' a gider ve b bomboş bir arazi gibi kalır. Başka bir el daha oyunda kaybedilmiştir*
rekabetçi girdiğim zamanlarda takımda bir çocuk sesi duyduğum an moralimin sıfıra indiği oyun. polak, rus, türk farketmez, o çok bilmiş rahatsız edici bik bik seslerini duymamak için hemen mute'liyorum. amk sebileri.
Yetenekli ve takım oyununu seven türklerle oynamanın zevk verdigi oyun. Fakat p90 alıp sol tıka sakız yapıştıran, butun round revolverla gezen, 10 roundda 3 kill alıp "fakin nuub tiim" diye feryat eden, sinirlenince takimi tarayan, siz awpyle ct'yi keserken mide smoke atan ruskinler bayağı can sıkıyor.
(bkz: fucking russian piece of shit)

lan nasıl uyuz oluyorum bi bilseniz.
Yaklasik 1 sene once buraya yazdigim bir entry vardi. Oyun soyle zevkli boyle guzel falan yazmisim. Simdi donup bakiyorum da boyle oyunun Allah belasini versin. Communitysi ayri bir cringe zaten. Inatla valve in matchmaking sisteminde biseyler yapmaya calisanlar parasiyla sikilmekten zevk alan insanlardir bana gore. Her sene ayni terane. Cs go indirime girer 12 tl olur hileci kardeslerimiz oyunlarini alir bir sonraki indirimden hemen once yalandan bir vac dalgasi hooop sonra yine don basa. Communitydeki hileci ve veletleri engellemenin tek yolu vardir o da bu oyunun ucretini 24 tl degil 124 tl yapmak. Tabiki de bu saatten sonra yapilmasi anlamsiz olan bir hareket. Boyle gelmis boyle gider. Valve in zaten sikinde degil hileymis hurdaymis. Serverlar desen zaten cop. Anca yeni kasa yeni skin getirsinler. Baska bi bok yaptiklari yok zaten. 1-2 aya yeni operasyonu da cakarlar streamerlar da onlari izleyen velet sub lari kendini tatmin eder bi sure.

O streamerlara da ayri bir kil kapiyorum zaten. Her zaman soylemisimdir simdi de soyluyorum cs:go modern kumarin lokomotifidir. Her gun onlarca yeni kumar sitesi aciliyor. Ve hicbir emegi olmadan sadece masa basinda vakit oldurerek oturdugu yerden paralari goturen bu elemanlar da utanmadan 3 kurus daha fazla kazanmak icin bu sacma sapan sitelerin her allahin gunu reklamini yaparak communityi zehirliyorlar. Ulan zaten seni izleyen kitlenin yas ortalamasi 15. Ne hakla boyle bir seye onayak olabiliyorsun ki anlam veremiyorum. Umarim en kisa surede bu tarz sitelerin reklamini yapanlar gereken cezayi alirlar. Ama yayinciymis emek harciyormus montajmis dublajmis olaylarina da koca bir siktir cekiyorum musadenizle. Entertainment olayina kesinlikle karsi degilim herkes istedigi oyunu yayinlar istedigi içeriği kurallar ve legal cercevede paylasir ancak izleyici kitlesinde zaten bir yas siniri uygulamasi yok ve bu insanlar neye guvenerek kumar reklami yapiyorlar anlam veremiyorum. Belki bu soyledigim ilk etapta irrite edici gelebilir ancak bunun sonuclarini yakinen gormek cok zor bir sey degil. Acin facebooka cs go turkiye yazin orada goreceksiniz binlerce kisinin oldugu gruplar var. Cogunun yasi kucuk. Kucuk dediysem harbi harbi yolda sokakta gorsen oglum senin anan baban nerede kayboldun mu diye sorarsin yani abartmiyorum. Ve bu cocuklar bu gereksiz insanlarin yayinlarindan ozenip kazanmadiklari (anasindan babasindan gizlice, mobil ödemeyle vs.) paralarla skin alip kumar oynuyorlar. Bir seyler kazansalar da her gun takip ediyorum onlarca birbirinin ayni dolandirildim tarzi postlar. Bu mi yani amk. Aferin.

Durum bundan ibaret. Ozellikle ustune basarak soyluyorum. Turkiyede e-spor, streaming, entertainment sektoru ici bos bir yalandir ve gerek ulkemizdeki internet altyapisiyla, gerek 3 kurusa gotunu verecek olan kumarcibasi streamerlariyla da hicbir zaman gelismeyecektir bu sektor.
14 oyun üst üste kazandığum ve kd oranında 1. olduğum halde hala gümüş 2 olduğum oyun varsa bilen eden bi mesaj kutuma ileti yollasın.
amele oyunu. oyuncular resmen çöp. nerede kaldı cs 1.6? sigh...
Son 1,5 yılda oyuna katılan kitle ve artan hile ile kansere dönüşmüş oyundur.

Eski günleri özlüyoruz. Net.
Bu oyuna harcanan surenin hatri sayilir bir kismi hareketsiz ya da sessiz hareket ederek gecer. Kalaninda da ya olusunuzdur ya da elinizde bicak hizla kosarsiniz bir yere. 45 dakikalik bi competitive macin tas catlasa 3 dk si sicak catismadir. Ben half life , quake , unreal tarzini daha cok seviyorum. Modern oyunlardan da overwatch.
1 saat bile oynamadığım rezil oyun. cs 1.6 varken oynanmaz.
Küme yükseldikçe eğlencesi kaçan oyun. Herkes robotlaşıyor. %90 headshot ile ölüm oranları, genelde ilk görenin rakibi indirmesi. Resmen saklanbaç oynuyoruz.

Ha bir de deagle awp ak47 m4 kullanıp bi halt yaptığınızı düşünenlerdenseniz işlerin iyi gitmediği bir durum ya da bir şanssızlık ya da taktiksel bir hata içerisinde olduğunuz her maç rakibiniz tarafından topaç edilirsiniz.

Ne yapın edin cz, ump, fiveseven, mac10, mp9 öğrenin. Ve ak47 ve m4ü ne kadar iyi kullanıyorsanız her zaman bi tık üstte famas, galil bilin.

Son olarak dust2 ya da miragea takılı kalmayın ne gerçekten oyunu öğrenmiş ne de oyunun tadını almış olursunuz.

Saygılar.
beleşe indirip şu an oynadigim oyun.

Rekabetçiye girilmiyor sadece.

topluluk sunucusu ve botlarla her türlü oyun oynanıyor.
Henüz yeni başladım uzun zaman 1.6 oynadıktan sonra geçiş yapayım dedim çok fazla zorlanmadım ama oyunda hilecilerin olduğu bariz belli.