bugün

Steamda hala 15-20 bin arası oynanan oyun.

Korsanı siz düşünün.
kosovalı, arnavut, boşnak kardeşlerimle bayramlaştığım oyun. *
5 el attık, ikisinde birinci abiniz oldu. diğerlerinde de ilk 3.'ydüm.

yozgatlı bir türkle karşılaştık.
abi sen iyisin diyor, herhalde abisiii..
Efsanelerin efsanesi olan bir oyundur.

Bıçak bıçağı gel deyip öleceğimi anlayınca silahı çıkartıp piçlik yapardım.
Hala daha oynadığım içi bug dolu oyun. Sözlüğün yarısından fazlasını tokatlarım, bahsede girebiliriz. Riks budur.
oynarken sigara yakınca daha keyifli hale gelen oyun cs go da bunu yapamazsınız çünkü ultra konsantrasyon gereklidir.
6yil once falan aldigim bir videoya denk geldim.
https://youtu.be/0XSuLtlGZ50
haftada bir iş çıkışında arkadaşlarla oynadığımız oyun. gayet kurumsal bir bankada, herkesin birbirine hede bey hödö hanım şeklinde hitap ettiği bir ortamdan müdürüm atacağın flashın amg muhabbetine evrimlenmesini sağlayan gereç.
geçen sene ben de oynardım. artık cs go oynamaya başlayınca 1.6 oynayanları garipsiyorum. iki oyun arasında uçurum var ama 1.6 nın yeri her zaman ayrıdır.
Beni buraya gömün denilesi haritalara sahip oyundur.
Baya iyi oynamışsın yalnız. Cocukluğumuzun oyunudur de_dust 2 vazgeçilmezdir.
ne iceworld oynaRDIK bee ramazan aylarında sahura kadar mahalle maçları hey gidi günler heyyyy....
oyun oynadık diye hem cani hem korkak olduk.
Götü yiyen ow a gelsin.
babası counter 1.5'tir.
head shot, multi kill, double kill.
daha 2 saat önce deathrun kastığım oyun.
bugün bile türkiye'de neredeyse her server'da full oyuncu çeken oyun. bu kadar yıldır oynanması ciddi başarı.
genellikle lise-üniversite seviye gençlerin fakirlikten oynayıp oynadıkça tecrübe kazandığı internet kafecilerin klasik oyunu.
Hayatım boyunca en çok oynadığım oyundur.

Abimin laptopa sims yerine bu Tür erkek oyunları yüklemesi sonucu çocukluğum sis atarak, b44/b41 alıp ayak seslerini dinleyip terörist vurmak ile geçti. Ne dustu kaldı ne Azteci kaldı. Yaşıtlarım bebek giydirme oynarken ben kanası alıp köşede bekliyordum. Güzel günlerdi...
eğleniyorum oynarken tüm sıkıntımı stresimi attığım içimdeki biriktirdiğim yeni yeni küfürler keşfetmeme sebep olan oyundur, yalnız tek başına botlarla oynanmıyor varsa oynayan ulaşsın bana :D
kendisi çocukluk aşkım olur. 500.000 lira karşılığında yüzünü görürdüm hep.. son 1 aydır yeniden sardım lakin bilekten ziyade yazdığın kodlarda oynatıyor seni. o yüzden elinde sağlam cfg olanlar yeşillendirsin.

edit: çocukken 1.6 oynamıyordum tabii.. düz counter striketı.
Eskiden en popüler maplar; de_aztec, cs_ assault

Şimdi; jailbreak, deathrun gibi saçmasapan yerler, olan oyun.
Lise zamanlarında sabah akşam surf modu oynardım ne günlerdi be hep bunny yapardım.
Bu sabah girip 2 el attığım oyun.
Unutulmuş oyun şimdi varsa yoksa cs:go

Efsanedir

Yıl 2003 internet kafede gençler okuldan kaçmış

Boruyu tara boruyu!