bugün

haggar abimizin metro city belediye başkanı olarak şehrinde icabına baktığı sorunsal.

görsel
Bunları, sinop cezaevindeki tek kişilik rutubetli hücrelere tıkacaksın ki, görecekler can sıkıntısı nedir, tecrit nedir.

Len mikrop saçıyorsun, tüm toplumu tehdit ediyorsun, kır dizini otur mis gibi evinde, aç televizyonunu izle, aç telefonunu hesaplarına gir, dostlarınla geyik yap, hatta görüntülü ara saatlerce muhabbet et.
Yap çayını, kahveni, iki satır bişey oku, iki müzik dinle, çekmecelerini düzenle, oyala kendini işte, eşşeek kadar insansın bul bir şeyler.
Canı sıkılıyormuş? Ayyy g.tüm!
Vatan hainidir.
ağzına umumi tuvaletin taharet musluğunu sokup şehir meydanında gezdirilmesi gereken insan. hem sıkılmazda.
vatan hainidir şüphesiz.
babaannemin evini temizleyen kadının kızı, nişanlısından corona kapmış. genç oldukları ve az miktar virüs aldıkları için ayakta geçiriyor ve dişarıda eğlenip gezip tozuyor, evlilik hazırlıklarından taviz vermiyorlarmış. kadıncağız emniyete şikayette bulundum diyor.

yahu annem babam aylardır annesini görmüyor, bilmeden virüs bulaşır yaşlı diye.
ne desek boş..
adam öldürmeye teşebbüs suçlaması ile yargılanması gerekendir. hatta direkt cinayetle de yargılanabilir sonuçta her gün 75-80 insan vefat ediyor, bunlardan birinin vefatına sebep olmuş olabilir.

eminim, şu anda dışarıda bu şekilde gezen bir çok hasta var. bile bile, hatta sırf inadına hasta hasta dolaşan insanlar kesin var, o yüzden mümkün mertebe insan içine girmemek lazım. cahillerden her şey beklenir.
kendisi rahat geçirdiği için basit grip muamelesi yapan kişidir.
Belkide öyledir ama yinede netleşene kadar tedbirli olmakta ve başkasının hakkına girmemekte fayda var.
artık fark etmiyor aslında. çünkü, zaten fibrilasyon eksikliği kaynaklı binlerce kişi pozitif olmalarına rağmen gayet geziyorlar.
Bahanesi hafif atlatıyorum ben yea olan tiptir. Sanki onun hastalığı nasıl gecirdigi bizim cok umurumuzda. 10 gün götünü basıp oturamaz evde.
günde 2 litre atmık içirilip kusması engellenmesi gereken kişi.
öksürmediği için rahatça gezebiliyor. sana bulaştırması için onla cinsel ilişkiye girmen lazım, öpüşmen lazım. hastalık ışınlanacak değil ya...
Adam öldürmeye kasten teşebbüsten yargılanmalıdır.
Hiçbir şey olmayacak eylemdir, çünkü kırk yıllık gribin adı oldu korona .
güncel Önemli Başlıklar