bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
sözlükte tanıdık yok falan ayaklarına yatıp yalnızları oynadık ettik o kadar, birer birer dökülüyorlar lan. fakat bu yalnız adam tribi felaket prim yapıyo onu da iliştirivereyim bir köşeye. nice tokmakçıyla, kulamparayla tanıştım, her gece bana pompa seansları tabii.. uludağ sözlük'te kız olmadığı içün kısmetimize düşene hay hay..

her neyse, özel hayattaki dostlukların sözlüğe taşınmasında hoşlanmıyorum işin açıkçası(sözlükten özel hayata pekala güzel olabilir o ayrı). hayır millete ne ki bu herif dostumsa? sözlükteki olay bir nevi toplumsal, sözlüğe mal oluyorsun bir yerde, o uygun, ama kim sikler abi şimdi durup dururken, ben siklemiyorum.

neyse, derya deniz bir muhabbet ehli, ben okuyacağım, seni bilmem. takıl.
yabani armudun kuru incir renginde yumuşak olgunlaşmış hali.
ohannesburger. damdan dü$tün ba$ıma, iyi oldu. öptüm bıye. (arada 'ı' var ya ona bir takım anlamlar sakladım, bende saklı olan)

edit: baydıvey, o nickaltıma 'sama$' mahlasıyla verdiğin altmetni aklıma gelecek en zottiripotik kuplelerle $atbaksına pisleyerek iade edeceğim last.fm'de. çördük.
domuz gribinden mütevellit ağlıyor $u an omuzlarımda. yalayarak iyile$tiriorum. oh çördük iyile$melisin.