bugün

(bkz: durun bu nikah kıyılamaz)
gizemli kadın gercekten kadın mısın? cevap verirsen tüm gizemin kacar mı? kacarsa kime kacar? cool adama mı?
(bkz: hayırlısı olsun maşallah)
sabaha kadar cool adam.
gizemli kadin ORFOZ BALIĞI,
cool adam iskorpit balığıdır.
edit: kadın değil annem kadin..
(bkz: ölmüş mü)
maskeli balo yahu..başka bişey demiyorum anasını satıyım.
karmasını görünce aşırı üzülüp şaşırdığım kişilik. zira adam komik.
Son zamanlarda bölücülere verdiği ironik ayarlarla inceden kalbimi kazanan troll... Sevdim lan seni...
bayar mayar ama iyi adamdır. (bkz: #6712966) entry si ile yarmıştır. gülmekten gözlerimden yaş geldi resmen... bölücülere sağlam ayarlar vermekte son günlerde.

(bkz: kim tutar seni cool adam)
(bkz: hepsini hizaya sok)
(bkz: bunlar bundan anlıyor)
(bkz: #6713459) efenim altınlarla ilgili yorumlarından yola çıkarak vardığım kanı.
kıroyum ama para bende dediği takdirde ona olan aşkım son bulacaktır.
gördüğüm kadarıyla sözlüğün en komik adamlarından biri. özellikle 93 lü yazarlarla ilgili görüşleriyle yardırmıştır.
bazı şeyleri aşmış adamdır.öyle ki, kendi coolluğunu dahi iplemez.
starbucks'ta 10 liralık kahveye 50 lira verip üstü kalsın demeyi marifet sanan kişi. Aptallıktır yavrum bu yapılmaz yok, herşeyin bi adabı var dimi ama.
(bkz: o birrrr)*
daha bugün farkettim ben cool adam denen sevgili yazarımızı. cool mu değil mi bilmiyorum ama adam zannederken madam çıkmaz umarım.
yazdığı entry'lerden hareketle, yüzde 100.

kıroluk sonuçta sahip olduğu malla/mülkle amaçsız hava atmak için de kullanılabilir. görmemişlik kıroluktur...
ihtimaller denizinde bir damladır sadece.
aşk kokusu var,
havada aşk kokusu var...

(bkz: burnumun direği sızladı).

şaka bir yana. bence cool adam ne cool, ne de adam.
"zenginim ben oğolum" havasındaki entryleriyle şahsımı güldüren, bunu yaparken yaptığı tespitlerle de takdiri hak eden yazar. tabii çıktığı kızı simit sarayına götüren erkeklerimizin tepkisini çekmesini de doğal karşılıyorum.
up'latılması gereken kampanya.
(#6685366) fazla söze gerek yok.
kım karar verıyor sozlukte ıstenmeyenlere?

kuul adam denen kısı buyuk ıhtımal ıle eskıden tanıdıgım ve hıc anlasmaadıgım, sevmedıgım bırı ama kurallara uygun yazıyor ve kendınce eglenıyorsa kıme ne? sana ne? bana ne? okuma kardesım yazdıklarını... bırak ısteyen ıstedıgını yapsın..
(bkz: i yerine ı kullanmak)
(bkz: igneyi kendine cuvaldizi baskasina batirmak)
(bkz: dam ustunde saksagan vur beline kazmayi)