ingilizmiş bütün hayallerim yıkıldı.
mesih türkiyeden çıktı, oh be sonunda türktende peygamber olabilecek.
Karmasından da belli olan zeka düzeyi.
Deli-kanlı yazar. Evet.
iğrenç bir kelime oyunudur. Bu espriyi yapan kişinin ağzının ortasına kürekle vurmak caizdir.
Az önce kendisi hakkında mükemmel bir şey keşfetmiş yazar.

ilk okul numarasi:1986

Bu sayının rakamlarını toplayalım. 1+9+8+6=24

Çıkan sonuç 24 ve bu rakam benim listedeki numaramdı yani 24. Sıradaydım.

Ve sonuç aslen erzincanlıyım Erzincan plaka Numarası 24..

Ck krkyrm ck.
kürt maymunu.

her ekeğe giderim ama türk ve kürt maymunlarına asla!
Hadii kapatın ışıkları kalkın gidiyoruz.
En kısa zamanda aşık olması gereken yazar.
ilk entrysinin eksileme diyagramı toprak işleri sınavında çizemediğim için büte kaldığım kütleler diyagramına benzemiş olan başlık.. artık çizebilirim ama. yeyy.
Sokak hayvanlarını sevmeyecek kadar aristokrat ingiliz bulldog besleyecek kadar ingiliz bir yazardır.

Karşı çıkanları sokak hayvanlarından farklı görmez.
Kendisine söyleyecek söz bulamıyorum. Düşünün yani.

Bir yazar.
Kendisine bir kahve sözüm var nedense kahve içmeyi de ben teklif ettim. Selam Olsun kendisine.
Bu saatte coluk çocuk ile uğraşan yazar.

Ayar vermekten usandım yeter.
şimdi derdi anlaşılmıştır. özel mesajla tahrik etmesinin sebebi başlığına bir şeyler karalamamı istemesiymiş meğer. ben yazmayınca kendisi yazmış. alksdjgaskldgjasgdas ulan böylelerini nasıl yazar yapıyorsunuz aklım almıyor. birazdan da mesaj atar piç gel sikimin suyunu iç falan yazar. çok zekidir. ayar üstüne ayar verir. ben de laf sokayım dedim çelik ayna tuttu. muazzam bir şey.

edit: sanırım bir de üşenmeyip eksilemiş. bu da fatality oldu. kendimi sözlüğün mal paratoneri gibi hissediyorum.
(bkz: bundy nin kirik kalbi)

bir zamanlar birlikte anılırlardı.
Sataşan insanları popi yapan yazar.

Burunları Boktan çıkmadı hâlâ ayar istiyorlar.
dahide matematik : sinüs cosinüs tanjant cotanjant
bizde matematik : sneakers cosneakers (bisiklet)"21"jant (çocukbisikleti)"12"jant.
yetmez mi bu soğuk espriler,
gülmüyor artık komik şeylere bile yüzler,
abi! hacı abi! dur artık yeter!
Yazılarını okumam ama arkadaşım. Kırk kere söyledim Trollüğü bırak diye ama dinleyen kim...
trollalalalalala'dır.

şaka maka güzel troll, sevdim. daha önce farkına varmadıydım troll olduğunun ama o yılın en kötü entry'si ünvanından sonra anlamalıydım.

what*ever.

umarım aseksüeldir.
uludağ sözlük tarafından kıymeti bilinmeyen yazar.

ulan benim gibisini nah bulursunuz.
Yeni troll adayı kendisi hayvanlara işkence etmekle keyif alıyor biri şunu durdurmalı.
Mümkünse coluk çocuk nick altıma Yazmasinlar.

Ah şu veletler.
adidas a veriyorsa demek ki.