bugün

Akla mantığa sığmayan bir saçmalıktır. Birinin o iğrenç aromaya sahip tatlandırıcıları nasıl tercih edebildiğini anlayamıyorum. Keşke ben de içebilsem. Light kolayı hayatımda neredeyse hiç içmediğim için hatırlamıyorum fakat tamamen aynı tatlandırıcılara sahip değiller. Büyük ihtimalle onun aroması daha insancıldır.

Arkadaşlar bir de şöyle bir durum var. Bu iş turkuaz su olayına döndü. Sırf şekerden çok daha az maliyetli şekilde üretilebiliyorlar diye bildiğiniz piyasaya bok pompalıyorlar çok affedersiniz. Yemek yiyecekseniz Zero ile, sipariş verecekseniz Zero ile, bir şey izleyecekseniz Zero ile... Normal kolamız bitti bir de zero başladı. Tamam şeker iyi bir şey değil ama bir insan kendine sırf şeker kullanmayacağım diye bunu yapmaz arkadaşlar. Zero içilmez deli misiniz lütfen. Yakında şekerli kolalar kalmayacak iş artık oraya gidiyor ve çok rahatsızım bu durumdan. Zaten ürünlerin tadı bozuldu, bir de üstüne şekerli kolaların piyasadan kalktığı, eritilmiş plastik aromalı zerolardan başka kolanın olmadığı bir senaryoda, sanırım post-apokaliptik bir dünyaya adım atmış gibi evde kendim "nuke cola" yapacağım.
Ben aromasını seviyorum. Amazonda indirimli ilgilenenlere duyurulur.
görsel