bugün

jan kristiansen adlı süper bir sol açık keşfettiğim oyun. Tarihin en iyi cm oyunu.
zamanın varsa oynaması güzel olan oyundur.beklemekten ölürsün ama.
hala hiçbir menajerlik oyunu o tadı vermiyor.
ariel ortega'nın fenerbahçe'de, wayne rooney'in everton'da olduğu belki de tüm zamanların şimdiye kadar ki en iyi menajerlik oyunu, serisi.
kesinlikle tarihteki en iyisidir diyebilirim.evandro ronchatto,todorov,kakalov,tsigalko,pedersen gibi isimlerle çok rahat şampiyon olabileceğiniz efsane.
hamaci üzerinden oynama konusunda bir sıkıntımın olduğu ve hakkında yardıma ihtiyacım olan oyun.
duyurulur.
4.1.2 yamasının hiçbir yerde olmadığı oyun. yardımcı olabilecek arkadaşlara selam ederim.
2009 yılına kadar, internetle pek aram olmadığı ve çevremde benden başka oynayan olmadığı için, bana bu devirde bir tek ben oynuyorum heralde dedirten ama üniversiteye gelmemle ve internetle içli dışlı olmamla hala birçok kişinin vazgeçilmezi olduğunu öğrendiğim oyun. niye bu kadar sevdiğimi, niye bu kadar sevildiğini hala anlamamaktayım.
bilgisayarımı ilk aldığım zamanlarda menajerlik oyunlarıyla tanışmamı sağlayan unutulmaz oyun. aimar'lı valencia başarıdan başarıya koşmuştum. hey gidi günler.
(bkz: anatoly todorov)
(bkz: freddy adu)
gibi bir çok yıldızı bünyeye katıp iyi işler yapılabilecek bir fenomendir. çocukluğumun katilidir aynı zamanda bu oyun. bütün millet mahalle maçı yaparken ben 03-04 sezonundan taa 2019-2020 sezonunda devam ediyordum oyuna... *
bursaspor'u almıştım bu oyunda. o zamanlar lgs'ye çalışıyorum, taktik falan bilmem, tamamen kendi icadım bir taktik uydurmuştum, gerçi varmış böyle bir taktik ama *

4-1-2-1-2 gibi bir şeydi. orta sahadaki 2'ler kanatlarda.

tabii dmc'de amc'de kanatlarda falan ileriye ok var *

defansta genç egemen var. dmc'ye real madrid castilla'da oynayan cambiasso'yu kiralamış, amc'ye de iranildo diye bir oyuncu bulmuştum brezilya liginde. forvette de okan yılmaz'la çılgın atarak şampiyon olmuştuk. ikinci sezon barcelona'dan rüştü'yü kiralamış, okan'ı iyi paraya satmıştım. forvette ikisi de 25'er gol atarak beni hayal kırıklığına uğratmayan cesar carignano ve adanaspor'dan aldığım necati ateş ile şampiyonlar liginden uefa'ya yatay geçiş yapmış ve o sezon kupayı kaldırmıştık.

sonra ne mi oldu, dersanede arkadaşlar tsigalko'dan falan söz ettiler, aldım bunu, oyunun tadı kaçtı. insana cm,fm sevgisini aşılayan süper bir oyundu, hele o 2D maç görüntüsü yok mu? kralsın eidos. cm 03/04'ten sonra bütün fm serilerini oynadım; ama aradığım tadı bir türlü bulamadım sevgili sözlük.
şuana kadar yapılmış en iyi oyun.
özlenen,burunda tüten oyun..
yıllardır tiryakisi olduğum oyun. maalesef hiç bir yerde bulamıyorum şu an da. bir kaç efsane futbolcu.

(bkz: toledo)
(bkz: mariano gonzalez)
(bkz: todorov)
(bkz: de la cuesta)
(bkz: temur altunhan)
(bkz: gamst pedersen)
her oynayışımda freddy guarin adlı oyuncuyu, kolombiyanın dağlarından bursasporuma transfer etmemle birlikte, ertesi sene takımımla istisnasız süper ligde üst sıraları zorlayarak en azından uefa kupasına gittiğim muhteşem oyun.
3 gün önce bir gazla internetten indirip kurduğum, yeniden y. yozgatsporu alarak ilk sezonda süper lige çıkıp devam etmekte olan 2. sezonda şampiyonluğun en büyük favorisi olduğum oyun.
bir gökhan tepe şarkısıyla seslenmek istediğim efsane oyunum.

--spoiler--
''ben çok sevdim gözbebeğim,
her ne yaşadıysan farketmez
sıkılırsan kaç gel yanıma
benden sana zarar gelmez..''
--spoiler--
sezonlar başa alınıp yazılsa yanlış anlaşılmalara sebep olabilecek oyundur. devam etseydi 2017-2018 sezonuna kadar da yanlış anlaşılırdı kanımca.

(bkz: 03-04 cm)
(bkz: bamya)
bir zamanlar başından çok nadir kalktığım oyundur. şimdilerde cm oynamayı bıraktım. ivan hurtado diye ekvador'lu bir adam vardı. defans olmasına rağmen çok fena frikik kullanırdı. her zaman takımlarıma alırdım.
alessio cerci

kesinlikle alınması gereken bir oyuncu bu oyun için.. zira ilk sezon 16 yaşında ve bitiricilik 20.. çok iyi yerlere gidiyor ilerde ve ne olursa olsun takıma sadık bir oyuncu..

ayrıca alonso solis oyunun bir hilesi olarak söylüyorum bunu.. al koy sağ kanada akıp gitsin.. yardırıyor resmen..
uykularımın katili, vazgeçemediğim, eskisi kadar olmasa da halen bağımlısı olduğum oyun. ulan, galatasaray'ı alıp her sene şampiyon olmak ve şampiyonlar ligi şampiyonu olmak. gerçekten güzel bir oyundu ve hala hiç bir menajer oyunu onun kadar tat vermiyor. cm 03-04'de robinho favorim.
temur altunhan'ı aileden biri gibi sevmeyi sağlayan efsane.

edit: imla.
görsel

hemen açıp 1-2 maç yaptım * kadroyu da buraya ekledim hemen..

not : ibrahimovic aslında çok iyi değil ama sırf kişisel hayranı olduğum için her takımıma alıyorum..
sürklase etmenin amına koymuş adamlar bunlardır.

(bkz: jacob rasmussen)
(bkz: martin albretschen)
(bkz: johan absalonsen)
(bkz: evandro roncatto)
anatolı todorov hayat kurtarır bu versiyonda.