bugün

devre arasında cenk tosunun gideceği yönünde bir işaret olabilir..

kaldı ki bu sene şl'de hedefi tutturursak zaten cenk tosun'u tutamayız - böyle oynamaya devam ederse tabii -..

şükür ki babel, quaresma ve adriano yaşlı, bundan dolayı da avrupalılar peşlerine takılmaz diye düşünüyorum..

çine vs iteleyebiliriz bu arkadaşları da.. tabii ki ben bu üç arkadaşın bir sezon daha kalmaları taraftarıyım.. bunların muadillerini daha genç olarak alabilecek paramız yok malum..

daha yolun başındayız, avrupada futbol oynama olgusunu içselleştirdiğimiz an daha genç futbolcuları da radarımıza alabiliriz..

özetle, nasıl bir futbolcu olduğunu izlemiş değilim elimden geldiğince arar tararım fakat bu elemanın gelmesi cenk tosunun iyi fiyata satılmak istenmesidir.. ki bunu anlamak için de aynışıtayn olmaya gerek yok..

edit: başlık başa..

her neyse, bir kaç gündür anlaşıldığı yönünde haberler çıkan topu kaleye sokma amaçlı top tepici.. atibanın memleketlisi olur kendileri.. mls 'de oynuyor olsa gerek..
atiba reyiz in önerisi üzerine ilgilendiğimiz forvet. bi çıkar yoksa ortada, atiba reyiz için riske girilir.
Haber1903' ün haberine göre devre arası Beşiktaş'a bedelsiz gelecek Kanadalı forvettir.22 yaşındaymış. Haber doğru mudur bilmiyorum ama gelirse iyi olur. Cenk' in gitmesi durumunda iyi bir alternatif olabilir. Cidden genç oyunculara yönelmeliyiz artık. ilerde takımda satacak adam kalmayacak çünkü.
inanılmaz atletik kanadalı forvettir.
şenol güneşin elinde yeni bir lukaku olabilitesi çok yüksektir.
güncel Önemli Başlıklar