bugün

fake damgası yiyince zaten aklında olan yazarlığı rafa kaldırma düşüncesini hayata geçiren yazar.(#3309684) entry'mle sol frame'den şikayetimi dile getirdim, evet. ben yazma yeteneğim şöyle, yazma yeteneğim böyle demiyorum. sözlük okumaktan büyük haz alan bir insanım. ekşi olsun, itü olsun, ulu olsun vakit buldukça okurum. yalnız son dönemlerde içerisinde bulunduğum uludağ sözlük'te açılan başlıkların ne geyik potansiyeli taşıdığını gördüm ne de bilgi verme kaygısını. bunlardan doğan şikayetimi dile getirdim. incelendiği zaman zaten sadece 2-3 kadar başlık açtığım görülür. sonuçta ben de gördüğüm başlıkları dolduruyorum, sözlüğü kurtaracak süper kahraman değilim. sonuç olarak ulu sözlük'ün eski ortamına dönmesini diler, yazarlara saygımı sunarım. hadi bana eyvallah. belki burada, belki başka bir sözlükte, belki aynı nickle, belki başka bir nickle görüşürüz sözlük ahali.

edit: silmiyorum, hatıra kalsın. eheh.
dördüncü nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
am suyuna ıslama köfte yapmak başlığını açabilen farklı bir yazar.
enteresan başlıklar sahibi yazar. bu kadar değil elbette, tiyatroyla da ilgilenmekte, ve bir de şarkı sözleri yazıyor bu genç insan.
verdiği ani tepkiler ve sarf ettiği entrasan durum tespitleriyle de kırıp geçiriyor. yazadursun hele.