bugün

klasik anlamda yakışıklı olmasa da değişik ve egzotik bi çekiciliğe sahip (karizma işte), böyle "gel yavrum" dese peşinden gidilebilecek erkeklerden.

http://img142.imageshack....537/cliveowen20070818.jpg
george clooneyin çok hoş adam dediği ve gazetecilerin de ona üzgünüz ama onun bi sevgilisi var dediği şahıs.
sin city deki kıpkırmızı converseleriyle tüm filmi renklendiren oyuncu.
soğuk çekciliği ile etkileyici rol yeteneği mevcuttur.
(bkz: idol)
kendisini kral arthur olarak izledikten sonra ondan önceki ve sonraki arthur'u canlandıran oyuncular yavan gelmektedir. hatta ismi aklıma geldiğinde bile sırıttığım bradley james bile onun gibi bir arthur asla olamaz. oha çok yakışıklı lan bu diyemeyiz kendisi için fakat adamda öyle bir şey var ki insan hasta oluyor. hatta itiraf ediyorum ki kendisini arthur olarak izledikten sonra deli gibi kral arthur ve yuvarlak masa şövalyeleri ile ilgili efsaneleri araştırmaya başladım. arthur'lu bir yapımda daha oynasa da izlesek.
Bu adamın oynadığı her filmde adı ya will ya da will benzeri isimlerdir. Willy gibi. Özellikle seçiyor olabilir amk.
(bkz: inside man) en iyi filmi budur. Başka da bi numarasını görmedim.
mavi gözleri var diye küçük dağları ben yarattım dşye dolaşan. Kendini yakışıklı sanan iticilik abidesi. Hollywood'un abartılmış balonu.
O çirkin ya, onu bize holywood tanıttı diye o bir dünya yakışıklısı. bu hollwood'un en büyük yeteneğidir. Beş kuruş etmeyecek adamları milyar dolarlara pazarlamak.
(bkz: dostum yakışıklı demişsin ama bu bildiğin keko tipli)
şu sıralar fareler gibi filmlerine dadandığım muhteşem herif. ilk başlarda kazma odun karışımı birşey gibi gelirdi bana. oynadığı yapımlarda hiç mimik kasmadığı ve düz oynamasını bir röportajında hayatta mimik ve jestler sadece aşk, evlilik ve ölümlerde olur diyerek hayranlığımı kazanmış sıradışı aktör.
Bmw için çekilmiş olan kısa filmleri de izlenesi olan aktördür. Hele ki madonna ile olanı evlere şenliktir.
Children of Men filmindeki performansına hayran kaldığım ingiliz aktör. Ayrıca The International'da da Julianna Moore ile çok iyi bir film ortaya çıkarmışlardır, her ikiside harika ötesi izlenilesi filmlerdir, tavsiye ederim.
erkeğin paspal giyinmesi normalde itici gelirken bu abiye acayip karizma katmaktadır. senaristlerin bu adama süreki filmlerde bebek koruyuculuğu rolü vermesi enteresandır.
çok karizmatik, yakışıklı, oyunculuğu on numara olan aktördür. Ayrıca 1964 doğumluymuş ya la. Bunu öğrendiğimden beri kendime gelemediğim aktör.
turkiyede niye boyleleri yetismiyor diye hayiflandirandir.
(d. 3 Ekim 1964), ingiliz aktör.

Owen ingiltere'nin Coventry şehrinde 5 erkek çocuğun 4.sü olarak doğdu. 3 yaşına geldiğinde babası evi terketti. Owen annesi ve diğer 4 kardeşi ile birlikte büyüdü. Romeo ve Juliet’te birlikte rol aldığı ve Juliet rolünü canlandıran Sarah-Jane Fenton’la 1995 yılında evlendi.

Owen 2005 yılında Closer filmi ile En iyi Yardımcı Erkek Oyuncu Akademi Ödülü''ne aday gösterilmiş ancak aynı filmle BAFTA ve Altın Küre ödüllerine uzanmıştır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Clive_Owen
The knick dizisinin basrolu olan cok cok yakisikli ingiliz aktor.
O yasina ragmen hala cok yakisikli ve karizmatik bir oyuncu.
(bkz: king arthur)

çok iyi oyunu çok.
Her gordugumde eskiden sevdigim cocugu goruyormus gibi oluyorum. Resmen aynilar ya. Karizma otesi.
King arthur, closer, children of men filmlerinde karizmatik ve lider nitelikli rolleri canlandırmış aktör.
ernest hemingway rolü oynamışlığı da vaki olan aktör.

(bkz: hemingway and gellhorn)
bond karakteri için tarzı çok soft bulunmuş bu nedenle rol tekli edilmemiş.
güncel Önemli Başlıklar