bugün

johnson&johnson un cilt temizleme serisi. kokulari kotu olsa da gercekten ise yararlar
sivilce sorununa çare olan em
ergenlık hayatım boyunca butun kızların hayran kaldıgı cıldımın sırrı olan tonıkleri ureten markadır. * *
küçük bir sivilcesi olduğu için ertesi gün tatile çıkmaktan vazgeçen ya da partiye katılamayan ezik gençliklerin sembolize edildiği reklamlar serisine sahip marka.
Her gece kullanmaya gayret gösterdiğim işe yaradığını düşündüğüm yüz temizleyicileri üreten bir markanın gençlere dönük yüzü.
reklamlarında söylediğine göre 10 kişiden 9'u farkı görüyor da, o bir kişi neden farkı göremiyor anlamıyorum nesi eksik acaba diğerlerinden o bir kişinin. hep merak etmişimdir neden o, topluma kazandırılmalı destek verilmeli... bence büyük sorun evet evet büyük sorun.
reklamlarında makyaj hilesi yapıldığı tespit edildiğinden ingilteredeki reklamları durduralan üründür.

--spoiler--
ingiltere'de satışa sunulan bir kremin reklamlarında yer alan genç kızın cildinin makyaj hilesiyle değiştirildiği ortaya çıktı. Bunun üzerine kremin yasaklanmasına karar verildi. Reklam Standartları Yetki Merkezi'nin kararında, "Clean & Clear" markasının sivilce kreminin satışının durdurulması istendi.

Dört hafta kullanılması halinde sivilceleri yok ettiği öne sürülen kremin reklamlarında "kullanımdan önce" ve "kullanımdan sonra" fotoğrafları yer aldı. Ancak "sonra" başlıklı resimlerde genç kıza pudra ile makyaj yapıldığı ve tüketicilerin kandırılmaya çalışıldığı belirtildi. Şirket ise, "Deride krem sonrasında parlaklığı korumak zorundayız" açıklamasını yaptı.

kaynak: sabah
--spoiler--
meyveli yoğurt kokmanıza sebep olsa da gerçekten derinizi cilalanmış silikona çevirir, dümdüz yapar. (düzenli kullanımdan bahsediyorum tabi ki, birkaç hafta gayet yeterli)
Düzenli kullanılmayı bırak bir kere sürdüğünüzde bile farkını hissedebildiğiniz güzel üründür.
hep kullanmayı isteyip cesaret edemediğim fakat beklemediğim bir anda doktorumun tavsiye ettiği ürün.
Üç gündür kullanıyorum vernikli tahta gibi dümdüz oldu yüzüm *