bugün

70.seviyede olduğum oyundur .
Aşkım (bkz: son picikan) bu oyuna alıştırdı,aktif olacak varsa klanımıza bekleriz.
61. Level olduğum oyun. Su ana kadar sıķılmadigim yarida birakmadigim nadir oyunlardan.
Zamanında globalde ilk onda iken bıraktığım zaman sikici.
Herkeşleri harpy adli klanimiza bekledigimiz harika bir duzene sahip oyundur.
harika bir düzene sahip olmayan oyundur. amaç oyuncuyu olabildiğince sık oyuna girmeye zorlamaktır. o yüzden köyün yok edilmesi filan mümkün değildir.
Rekoru kirmis olabilecegim oyun.
Gencler bu ganimet goblin haritasinda yok.

http://imgim.com/screenshot_2014-08-07-05-28-25.png
çakması da aynı derecede insanı sarabilen bir oyun.

(bkz: amazing tribal battles)
bu aralar bağımlısı olduğum oyun.
Bıraktım, mutluyum.

sigaradan beter bağımlılık yapar.
uludağ sözlük klanı olsa mütiş olur.
Çok reklamını gördüm. indirmeyecegim. Oyunun içinde gerçek para ile satılacak bir şey bile olsa oynamam. Bırakın oynamayin.
Feci şekilde bağımlılık yapan oyun
Gölgee klanına beklerim .
klan Solo Türk , lideri HellboY beklerim.
Uludağ klanı isteyen arkadaşların, 10-15 kişi oldukları takdirde klan kurabileceğim oyun. LEVEL 69, köyüm çok iyi değil fakat düzeliyordur.
Harpy klanina beklenilen oyundur. 84. Seviyeyim ve klan puani 18000, herkesi bekleriz.
Uludağsözlük klanı olsa direk girerim o klana .
yeni kurulacak klana adam aranan oyun. pm pls.
klan arayanların doğru entryi okuduğu oyundur. klansızlar buyurabilir, pmden görüşülebilir. seviye farkı olmadan alıyoruz.
çok zaman alan oyun. internetiniz ve zamanınız varsa durmayın,oynayın.
klansızlara çare bulunan oyun. klana bekleriz, avukat, muhasebeci, medyacı, gazeteci, mühendis ne ararsan var. yetişkin oyunculardan kurulacak.
27 levelim koy binam 6 olacak top havan okcu kulesi ust duzeyde. ordu kampı 4 klan aranır.
sabırsızlıktan, asker basıp direk elmasla olayı bitiren adamım.

Not: elmasa para vermedim. elimdekileri kullandım.
Dipnot: Ben yaptım siz yapmayın.
Yerin dibi not: Elinizde varsa 1 haftalık kalkan alın ve gelişmeye bakın.
köy binası 8 den sonra sarmayan oyundur. 9 olmak üzere, olunca bırakırım herhalde oyunu.
Edit: 9 olmadi hala.
Klan arayan sözlük yazarları varsa klanımıza bekleriz.
GevurBogan adlı kllanda liderlik yaptığım online strateji oyunu. +60 oyuncuları bekleriz.