bugün

ailecek severek oynuyoruz efenim.
Dededen kalma arsayı müteahhite versem bu oyundaki inşaattan daha hızlı bitirip teslim eder. iyi güzel ancak hantal oyundur efendim. Bir inşaat için 5-10 gün beklenir mi?
son güncellemesi berbat olan oyun. kahramanların her yere gidememesi, sadece kapsadığı yerlere gitmesi çok kötü olmuş. klan savaşlarında bizi mahvedecek bu özellik. ayrıca barbar kralın kapsadığı alan küçültülmüş. güzel özellikleri de yok değil ama kahramanlarda yapılan değişiklik hepsini yok etmiş.
Herolarin mala bagladigi oyun. Domuz saldırısı yalan oldu. Bosa 5e bastik.
Çok gıcık olduğum oyun ne kadar iyi olsamda bir zaman sonra sıkan bazı erkeklerin 'ben kızım' diye kendilerini tanıttığı köy kurup asker üretip saldırı yapmak amacı olan oyun
81. Seviye oldugum strateji oyunudur.
86 buçuk seviye olduğum strateji oyunudur.
82. Seviye olacagim strateji oyunudur.
333. seviye olduğum strateji oyunu.
Bir sure sonra sikar.
73 81 ve 55 level 3 tane hesabım olan oyun.
efsane taktikleri olan oyundur.

şimdi öncelikle bu olay 1000+ kupası olan, 30 level üstü için geçerli.

bir saldırı sizin kupanıza göre belirlenir. sizin kupanıza denk rakipler çıkar genelde karşınıza. o yüzden önce kupanızın sayısını düşürüp durun. tek askerle saldırıp savaşı bitirerek. 600-700 civarına kadar yeterli kupa. şimdi ilk işiniz çıkarıcıları yükseltmek. en az seviye 10'a kadar getirin. getirdikten sonra savunmanızı arttırın, en az 2 havan (seviye 2) 2 tane de sihirbaz kulesi olsun.

bundan sonra da hazine ve geri kalan her şeyi yükseltin. para biriktirin ve köy binasını yükseltin. bu böyle 8 levellik köy binasına kadar gitsin. üretin, inşa edin. artık asker basıp rahat rahat saldırabilir, puanı coşturabilirsiniz.

bu arada oyuna yeni başlayanlara tavsiye: yeşilleri harcamayın hiç. seviye 20 falan olduğunuzda yeni inşaatçı dikebilirsiniz o zaman.
Reklamlarıyla kendinden bıktıran.
Hayır bir de zorunlu olarak izletiyor çoğu uygulamada.
Sonra neymiş efendim yılın en iyisiymiş bilmemneymiş. Sen o kadar tanıtımını yaparsan tabii indirmeler fırlar.
Neyse sözlük, ben çok doluyum bu konuda. Ne zaman dizi izlicek olsam ilk yirmi saniye bunun reklamını seyrediyorum androidte.
wikipedia'dan arkadaşların verdiği son bilgilere göre, sahiplerine kasım-2013 itibariyle günlük 2.4 milyon dolar gelir getiren oyun. forbes 2013 sonu itibariyle 800 milyon ila 1 milyar dolar arasında toplam gelir elde edeceklerini de eklemiş.

kaynak: http://en.wikipedia.org/wiki/Clash_of_Clans
"boyoz cigdem" isimli klanımıza alım yaptıgımız katılımcılarımızın çoğunun izmirden olduğu ama izmirden olmanın çok da şart olmadığı oyundur.

davet sistemimiz vardir o yuzden katılmak isteyen burdan bana msj atarsa davet gönderirim.
level 79 daki köyümü satmayı düşündüğüm oyundur. ilgilenenler mesaj atsın.
Uzun vadede sikici oyundur.

82. Seviyeyim bu arada.
Beleş iphone uygulamalarında sürekli çıkan, acayip kıl olduğum, üstüne para verseler oynamayacağım oyun.
harika bir oyun. 73. seviye olmuşum arkadaşlar.
Her yerde reklamları olan gereksiz oyun.
On numara çevrimiçi savaş oyunudur. Bırakabilen arkadaşları tebrik ederim. Bence büyük başarı.
Kara iksir biriktirmenin zor oldugu oyundur.

83. Seviyeyim domuzu 4. Seviyeye yukseltecegim ama gelen daliyor, giden daliyor.
Boom beach kadar güzel olmayandır.

GÖt oğlu götler sizi.
boom beach den en az 1000000 kat sağlam oyun. boom beach gördüğüm en saçma oyundur o grafiklere yazık amk.

112 level da 10. seviyeye köyü nerdeyse tamamlayarak, duvarlar hariç fulleyen biri olarak oyunu zirvede bıraktım. 3 ay daha oynasaydım tüm kuleler vs hepsi full olacaktı ve sürekli duvar yükseltecektim. bu seviyedeki köyü satıp telefonumun da şarjını uzatmayı başarmış biriyim ayrıca.
50 level abiniz olarak sorularınızı bekliyorum.