bugün

insanı gururlandıran olaydır.

görsel

http://www.internethaber....orti-iddiasi-1497188h.htm
(bkz: dört kol uçuşu)

Edit: bilmiş gibi konuşmuş olmayayım haberlerde öyle dedi. son olaylardan sonra angajman falan böyle afilli laflar öğrendik. Hadi hayırlısı*
fasistlerin gereksiz yere ucak benzini harcamasidir.

havaya hilal resmi cizmisler, bravo. alkis. sak sak sak.

teroristler korkup kacmistir artik kesin.
haberi okumadan paylaşan yazarımsının gururlandığı ama aslında olmayan olaydır. okuyun oğlum okumaktan zarar gelmez.
görsel
Valla güldüm ya kendi paylaştığı haberden haberi yok.
kürtler tarafından hemen karşılık verilmiştir.

görsel
ülkü ocaklarında şenlik havası oluşturan haber.

eğlenin kurtçuklar.
yalan haberdir.

lakin yalan haber olmasaydı da çok fazla şaşırılmayacak durumdur. anaokulu bahçesine bomba koyacak kadar orospu çocukluğu yapan bir topluluğa yapılacak her şey normaldir. hatta azdır bile.

bir de car car konuşan götelekler var buralarda. siz de bilirsiniz "onlar da insan" dediğiniz ibne soyları akılları sıra gayri nizami harp yürütmeye çalışıyorlar. gerçi gayri nizami harp denilen olayda bile şerefli olunması gereken durumlar varken sizin savunduğunuz itlerde bu olmadığı için daha birçok şeyi hak ediyorlar.

bunun ırkçılıkla da, faşistlikle de bir alakası yok. ama sizin kemikleşmiş beyinleriniz bunu anlamak için çok küçük.

bu devletin var olması için, bu devletin sınırlarının korunabilmesi için bu devlete başkaldıran herkesin temizlenmesi şarttır. aksi halde herkes oturduğu yerden devlet kurmaya çalışır.
haberi yayinlayan haberi okumamış. karşı görüşlü olan da haberi okumamış. ikisine sorsak hiçbir ortak noktamız olamaz der. uçaklar 3 hilal yapmamıştır yani bunu kasten gerceklestirmediler. haberi okuduğunuzda anlarsınız. bu ülkede insanların kullanılıyor olmasının bir örneğini daha gördüm.
Kürt teröristlerine ve onun kuyruğu sol kekoları ürkütmüştür.
beyin not found, error. yorum yapmadan önce ikinci linke tıklayıp sona kadar okumanızı rica ediyorum.
ulan devlet kendi toprakları üstünde uçak uçurur, burda kekolar faşistlikle suçlar.

kimin ne mal ve kime mal olduğunu herkes biliyor artık. içini boşalttığınız kelime ve kavramlar döner götünüze girer işte böyle.