bugün

Tanım: türk oyun yapımcıları tarafından geliştirilen bir mobil uygulama.

Değerli arkadaşlar merhaba,

Tam 9 aydır üzerinde çalışmış olduğumuz birebir Ankara haritalı şehiriçi otobüs simülasyon oyunumuz "City Bus Simulator: Ankara" Google Play Store'da bugün itibariyle yerini aldı. Yerli oyun ve uygulama üreticilerimizin azınlıkta olduğu ve desteklerinize ihtiyaç duyduğu bu dönemde; bizler de bu pastaya bir malzeme ekleyebileceğimizi, herhangi bir yabancı kökenli geliştirici kadar hayalgücümüz ve becerimiz olabileceğini bu oyunda yansıtmaya çalıştık. Hem güzel Ankara'mız detayları ve önemli yapılarıyla oyunumuzun içerisinde yer aldı, hem de dile getirdiğimiz gibi "bu pastada biz de varız!" demiş olduk bir şekilde.

Yılda milyonlarca lira harcayarak kendi reklamını yaptırabilen, kitlesel oyuncu havuzuna çok rahat ulaşabilen büyük oyun firmaları ile maalesef ki yarışma şansımız pek olasılık dahilinde değil. Ne böylesine büyük PR çalışmaları yapabilecek bir ekibimiz, ne de bu reklamların maliyetini üstlenebilecek bir maddi gücümüz maalesef ki yok.

Sağlayabileceğiniz ufak bir destek, oyunumuzu önerebileceğiniz her bir birey, belki de geçer not alabilmemizin en önemli anahtarı olacak.

Lütfen oyunumuzu deneyimleyin, olumlu-olumsuz tüm yorumlarınız bizim için çok ama çok önemli.

Destekleriniz ve anlayışınız için şimdiden sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Oyunumuza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://play.google.com/s...es.CityBusSimulatorAnkara

Edit: değerli arkadaşlar sürüm problemimiz ilk güncelleme ile giderilecektir. Oyun beta aşamasında olduğundan eksikliklerimiz var, ama hepsi giderilecek. Değerlendirmeleriniz için çok çok teşekkür ederiz.
(bkz: neden ankara)
ben baktım böyle bir oyun göremedim.
Deneyip destek olmayı çok isterdim ama cihazımız bu sürümle uyumlu değilmiş. Ne yapalım.
Denedim oynadım, fena değil biraz daha optimizasyon iyilestirilse yani kontroller vs daha iyi olacaktır. Araç çok çabuk hızlanıyor sanki, frenleme de baya sert. Sokaklarda yayalar olsa daha iyi olur. Bir de duraklarda inen yolcular bezen otobüsün önünden geçerek karşıya geçiyor. Telefondan pek oyun oynamam ama yılların PC oyuncusuyum. Bence fena değil, geliştirilirse daha da iyi olacaktır.
"minibüsçülerle yarışabilecek miyiz sen onu söyle" dediğim oyun.
Biz de bir gta yapabiliriz evet güzel olmaz oyun ama talep oluşturulursa insanlar heveslenip daha iyi oyunlar yapacaktır. Bu oyun emek verilmişe benziyor umarım daha iyisini yapar arkadaşlar yeter ki talep olsun oynansın. Benim telefonumla da uyumlu değil bu arada. 2017'de aldım telefonu çok eski de değil.
pavyon 06 diye bir oyun olsa daha ilgi çekerdi gibi. tarla, inek felan satacan, işte çalışacan olmadı kredi çekecen akşam pavyona gideceksin. masaya oturacan kons çağıracan içecek söylüyecen peçete saçacan. hesabı ödüyemezsen dövecekler. çorbacıya gidecen ekilecen manita kandıracak.

zaten mekanlar kapalı müdavimleri gidemiyor. sanalda takılılardı.

buarada müsait bir zamanda oyunu indirir deneyimler yorumlarım. ülkemizdeki girişimci insanları desteklemek gerektiğini düşünenlerdenim.
madem ankara, kızılay'dan demirtepe maltepe'ye doğru olan caddeye bol miktarda somalili serpiştirilirse simülatör çok gerçekçi olur. tayyibin tam zoru neyse getirdiği 7 milyon suriyeli yetmemiş, oraları da somalilere bağışlamış. türkten çok zibil gibi somalili var orda. inanmayan gitsin gözüyle görsün.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar