bugün

zevkine sonuna kadar güvendiğim arkadaşım. zevksiz diyen varsa özelden görüşelim.
kız olsa dağa kaldırırdım ben bunu. izmirin gülü. msn'in bülbülü. can sıkıntısına birebir. facebook'ta msn'de arkadaş, yoldaş, tatlı bir insancıktır. kendinisine bir çift lafım var. gitar çalmaya heveslisin ama 2 ay sonra bıkacaksın. hehe. *

edit ve öneri: avea hattını kır bence.
şirince'nin nazar deymesin diye konulan eski ismidir.
bu sıcakta biz yanarken tanıdık bir takım mezhepsiz arkadaşların 3g bağlantısı ile oğlum ne kadar serin buralar gelsene diye adamı din iman dışına itmelerine yataklık etmiş mekan. ulan ipne bostanlı çocukları bizde para olsa bakkaldan iki soğuk efes sonrasında derin bir nefes alcaz. arkadaş profilimi gözden geçirmeliyim demek ki.
(#18040286) gazi üniversitesindeki öğrencilerin polat alemdarcılık oynadığını iddia ediyor.
o da bişey mi, kısaltması odtü olan üniversitede ilim irfan yuvası olması gerekirken,
resmen teröröristlerin kamp merkezi haline gelmiş durumda. bunu neden görmezden geliyorsun ey yazar?

yoksa sende mi onlardansın ? eğer öyleysen, seninde canın cehenneme!
komikli şakalı bir yazar güldürmüştür...
nikinin bizzat sirinceden geldigini ogrendigim yazar herkes merakini giderebilir.
Sabahattin Ali'nin sırça köşk isimli öykü kitabındaki bir öykü. Aynı zamanda şirince köyünün eski ismi.

Öyküyü okuduktan sonra düşünmeye daldım. Üzerine kitaplar yazılabilecek toprak mülkiyeti konusunu birkaç sayfalık öyküde kafanıza vuruyor.
Nüfus mübadelesinin ne gibi sonuçları olduğunu sabahattin ali'nin bu öykusünde bir tutam görebilirsiniz. Bir de devlet olarak sorunları nasıl bir çırpıda çözebildigimizi..
hoş, güzel ve dramatik bir öykü.
güncel Önemli Başlıklar