bugün

gerçek hayatta kadınlara karşı üstünlük kuramayan, patronu ya da üstü kadın olan, kadınlar tarafından ezilen erkeklerin açtığı başlıklardır. Sözlükte kadın eşitliğine karşı çıkıp, kadınları üstün ya da alçak gören, pozitif ya da negatif ayrımcılık yapanlardır. Evlendiklerindeyse eşleri onlardan daha fazla kazanacaktır.
o başlıkların amacı sözlükte kız tespitidir.
Yada Cocuklugunda annesi tarafında ilgi görmemiş zavallı tiplerdir. Acımalısın onlara. Kadınların onlara reaksiyon vermemesi sonucu son care bu yolları denerler.
Her sözlüğe girdiğimde beni deli eden, altına gebertirim ulan sizi yazmadan edemediğim, her yazdığım feminik entry yüzünden mesaj kutumun "bonon noroso consoyotço omk" diyen barzolarla dolduğu başlıklardır efendim. Sözlüğün yarısından fazlasını oluşturmaktadır. Bu istatistikse, sözlüğün yarısının muhalif olduğunu varsayıp muhalif insanların bile çoğu zaman seksist olduğu varsayımına götürür bizi. bu ise beni dertten derde sürüklüyor ey sözlük.
(bkz: we can do it)
kadınlar gününde gündüz kadınlar gününü kutlayan yazılar yazıp akşam fenerbahçe galatasaray maçından sonra gs bizim karımız s*ktik mi yazan beyinsizler tarafından açılmış başlıklar olması çok olasıdır.
bir saniye moderatör hesabımdan girip hepsini sikerticem merak etmeyin.
daha çok kadınlara yönelik açılan cinsiyetçi başlıklardır. toplumsal cinsiyet ayrımcılığını üçe beşe katlayarak sözlüğe yansıtmalara doyum olmuyor. azalarak bitin ulan.
başlığı kadın ya da erkeğin açması, dışarıdan kaynaklı problemlerinin olduğunu göstermez. kendine saygısı yok bu düşünmeyen insanların.
görsel
Doğru söylüyorsun reis.
Silinmesi gereken başlıklardır.
iğrenç ötesi başlıklardır. insan olmayı, cinsiyet ayrımı yapmamayı, saygı duymayı, ırkçılık yapmamayı öğrenin artık!
terbiyesiz herifler sözlüğü ne hale getirdiniz. evet.