bugün

amerika da aşırı güzel zenci bir kadın gördün mü iki defa düşünmeni gerektiren olay. çok tehlikelidir. bu farkı yatakta anlayan adamlar var. yuh...

(bkz: olm dün seviştik şimdi oturamıyorum!)

(bkz: sarhoştum hatırlamıyorum!)

(bkz: o ben değilim)
90 lı yıllarda rusyada sıkça yapılan cinsiyet değiştirme ameliyatların gerçekleştiği bir hastaneden görüntüler. rahatsız olabilecekler için kesinlikle +18 dir.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
artık anne karnında çocuğun cinsiyetiyle oynanabiliniyor. Ancak, bu yöntemlerin uygulanması etik nedenlerle bütün dünyada yasak.
1988 yılında medeni kanunun 29.'cu maddesine yapılan bir ekleme ile büyük bir bülent ersoy hayranı olan semra özal'ın çabaları ile türkiye'de yasallaşmıştır fakat bu öyle alelacele olmuştur ki, ilgili maddede ne bir yaş sınırı, ne de bir evli olmama gereği vardır.
Artik turkiye de normal karsilanan durum. En son bu nil diye bi kiz yaptirdi bu olayi. Sapkin haber siteleride nil e buyuk destek geldi hede hodo vb seyler soylediler. Halada uludag sozluk te bu nil isimli arkadasa ovguler duzulmekte. Kilo almaliymisda saci da cok yakismamismis. Lan! Nabionuz olm siz? Ne zamandir bu kadar genissiniz? Ailenizden birisi bunu yapsa vurursunuz lan. Ama olay unlu birisi tarafindan yapilinca hepiniz marjinalsiniz amna koyim.

O hatunun durumunada gelince.... eski hali olsaydi evlenirdim lan. Madem erkek gibi hissediyodu pese falan giderdik iddia oynardik beraber.
normal olarak karşılanmalı. siz ne kadar erkek olarak ya da kız olarak (görünüş olarak) doğsanız da bu noktada devreye hormonlar giriyor. insanın nasıl göründüğünden çok ne hissettiği önemlidir.
http://alkislarlayasiyoru...n-guzel-kiz-olma-seruveni
--spoiler--
Ortalama olarak, Amerika’da günde üç adet cinsiyet değiştirme operasyonu gerçekleşmektedir.
--spoiler--
(#46577905).

Yok ne pişmanlığı estağfurullah sevişelim mi ?.