bugün

cinsel içerikli başlık açanlara ciddi bir ikazdır.

hassasiyetinizin amına korum amına amına. am göt meme hareketi engellenemez lan.
(bkz: sözlükte seviye göklerde)

ikaz alındı amına koyayım. latifeydi

istektir, destekliyorum.
cinsel içerikli başlık açanlara ciddi bir ikazdır.

inan kimse bu kadar açıkca yazmamıştı cinselliği, ne dedin sen mk :d... herneyse kızları etkileme çabasına girmişsin ama nafile. sende çöpsün. erkekleri kullanıyosun kızlara ulaşmak için.
her platformda "özgürlüğümüz kısıtlanıyor yeaaa" diyenler şimdi gelmiş sözlükte özgürlük kısıtlamaya çalışıyor. Sol tarafta başlığın içeriği yazıyor. işine gelmeyen girip okumaz.
Ayrıca;
"ağlamayana meme yok".
adının haricinde yerlerde sürünen ikazdır. tövbe bismillah.
Boşaltarak ikaz eden tek yazar kişisi.
not: boşalmadım.
görsel
(bkz: sözlüğe inci sözlük saldırısı)
Alenen fantezi diyarına dönmüştür. Birde isine gelmiyorsa girme başlığa tadında dostlarimiz vardır. (Dukkanin onunu kapatma lan şeysi) Seviyesizlik gidiyordur ve kasitli olduğu cok bellidir. Bazi yazarlarib bilgilerine baktiginizda actigi basliklari su sekilde göreceksinizdir:
1.seks
2.seks
3.seks
4.seks
5.seks
6.seks

Yeter be kardeşim dedirten haklı serzeniş, haklı bir uyarıdır bu sebeple.
görsel
sonuna kadar destek verdiğim yazar uyarısıdır.

bana feyzo de isimli nesildaşıma katılarak buna son verilmesini bende istiyorum. ama harbi bu kadar çok ergen ve beyni başka bir şey düşünmeyen insanların bu başlıkları açmamasını, hatta silik yemelerini bile istiyorum. sözlüğün tek dişi kalmış kalitesini düşürmekle beraber, diğer yazarlarında göz zevkini bozuyorlar.

edit: adam(!) bide eksilemiş lan.
zina haramdır.
doğrudur. her şey adabına göre yapılmalı.
sen uzmam misin?
sen bilirkisi misin?
sen kimsin lan?

dedirten yazar yaklasimi.isteyen istedigini yazar bayan yazarlarin sorunlarinu kendine dert edinen cikciklerin, gercek hayatta onun sozuyle bir allahin kulunun kilini kipirdatmadigi bikbiklerin soylemleridir.hemcinslerine laf sokup araya kendini katip prim yapma pesinde olanlarin soylemleridir.baskasi olma kendin ol boyle cok saha guzelsin dedirten yazar soylemleridir.abaza kelimesi kadina ihtiyac duyan degil kadin gormemis erkek demek oldugunu bilmeyen ve bu basliklarin kadin bedenini canli ve ciplak gormeden bu kadar guzel entrylerle suslenemeyecek oldugunu bilmeyen tirivirilarin soylemleridir.

erkek adam hemcinsleriyle ugrasmaz.ugrasirsa da adam olmaz.
(#25731027).

Kişinin kendini uyarmasından önemli hiç bir şey yoktur.
cinsel içerikli başlık açmadığım halde okuduğum ikazdır. Araya meme resimleri serpiştirseydin, o başlık açanlar kesin okurdu. Tam bitti diyorsun, daha güçlü geliyorlar efenim, durduramıyoruz.
Agzindan çıkan iki laftan birinin dillemek, karı, kız olan yazarın karşı çıkacağı başlıktır. Abazanın kelime anlamı uzerinden prim yapmaya çalışıp, bir abazanın kadın görmemiş erkek olarak,kadına ihtiyaç duyacağını unutan yazarlarin itiraz edecekleridir.Halbuki kendileri için adult forumlar, inci sözlük gibi bilumum yerler vardır. Sözlük yönetiminin bu arkadaşları acilen değerlendirmeye almasi gerekir zira bu tavırda bir yazar arkadaşın sözlüğe katkısı tartışılır.Ancak bir iki troll resim atarsa kendine katki yapacaktır.
kırk yıllık yazarım böyle cinsel ikaz görmedim. bir kadın olarak benim bile elim ayağım titredi şerefsizim.

(bkz: sen bi daha uyarı yapma kardeş)
uludağsözlüğü bir incisözlük yapmak isteyenlerin yaptıklarıdır. sözlük yönetimi kaliteyi korumak için bir şeyler yapmalı.
öyle bi betimlemeyle yazmış ki eksilesem mi artılasam mı bilemedim amk başlığı.