bugün

sözlüğe başvurduğum günden beri savunduğum görüştür, zira bazı yazarlar sözlüğü saçma sapan çöp konularla doldurup kirletmekte, seviyeyi düşürmektedir. bunların başında da cinsel konuları açan abazalar gelmektedir.
moderatörler uyumasın! bu konuları açanları çaylaklıkla cezalandırsın.
Aynı şekilde dini ve siyasi görüşleri eleştirme dışında aşşağılamaya çalışanlarada uygulanmalı. Sözlüğü amaçsız kullananlar akıllanır belki.
sandbox'a gönderelim. kumda oynasınlar..
"bence de" dediğim öneridir. çaylaklanmalı elbette. her şey çük daşşak mı yani ha? mam meme göt mü? ne kadar ayıp.
anne ve babalarımız bizleri sigişip sigişip bu günlere bunlar için mi getirdi ha? tüh reziller.
kesinlikle yanlış bir düşüncedir.
zaten sözlüğün sağ-sol çatışan trollerden oluştuğu göz önünde bulundurulursa tek ta*ak muhabbetti yapılacak başlığı da yok etmek demektir.
sadece 11. nesillere bağlamak doğru olmayacaktır. ırkçı söylemler yapan ve am göt meme muhabbetinden başka bir şeye aklı ermeyen kesim çaylak edilsin efendim.
cinsel içerik görmekten zevk alanların katılmadığı ve eksilediği kampanyadır.
9 10 11. Nesiller caylak olsa kafidir efendim evet.
bence atılma nedeni sayılsın yoksa önüne zor geçilir.
katıldığım kampanyadır.
benim de sonuna kadar desteklediğim görüştür. Moderatörlerden bu isteklere cevap vermesini bekliyoruz. Bu tür başlıklar, sözlüğün kalitesini düşürmekten başka bir işe yaramıyor.
katılıp güldüğüm kampanyadır.
(bkz: yalarım)
Cinsel içerikli seks yapanlar da vatandaşlıktan çıkartılsın. O ne öyle ya! insan insana yapar mı hiç onu?
(bkz: ay olabilir mi öyle bişey lütfen olsun çünkü)
Sözlükte yazacak yazar bırakmak istemeyen kişi isteği. Guldurmustur.
Patron mutlu son istiyor.
Atomu parçalayan ancak bir türlü sözlüğe kendini ispatlayamayan yazar önerisi.

(bkz: salla gitsin)
yetmez silik yapılsın.
güncel Önemli Başlıklar