bugün

Cinlerin tükettiği yiyeceklerdir. Hayvan kemikleri, soğan ve sarımsak kabukları, hayvan kılları, insan eti ve kemikleri. Bu şeyler üzerine sakın ama sakın pisleme yapmayın. Geri kalan hayatınızı deli olarak geçirirsiniz. Ya da kendinizi asarak öldürürsünüz.
Evde sizinle beraber ne varsa onlardır. Hepsinden yerler.
sanmam. geçen hafta portakal almıştım. çürüdü gitti. cinler de yememiş. bakteriler yedi.

cinler bakteri olabilir mi ?
Ömrüm. Bu kadar.
cin mısırından başka ne olabilir.
beyin. net.
bizim evdeki yoğurda bayılıyor. kese yoğurdu olursa hem de yemiyor yanında yatıyor.
cinlere inanıyor musunuz cidden ya? ben hayatımda görmedim gören bir insanda tanımıyorum. çocukken korkuturlardı anlattıklarında tüylerim diken diken olurdu bir gün ulan görmedin ne korkuyorsun diye arkadaşla hayıflanmıştık o günden bu yana da inanmıyorum leş hikaye.
Allah ne verdiyse yerler, çok pisboğaz olular, çok aç kalırlarsa kesip götünüzü bile yerler allah muhafaza.
cinlerin ne yediklerini bilmem ama 5. sınıftayken din dersi hocamız cinlerin para birimlerinin soğan kabuğu olduğunu söylemişti. biz hocanın bu dediğine bir anlam veremezken bu konudaki en teknik yorum sıra arkadaşımdan gelmişti "demek ki alaaddin'in sihirli lambası'ndaki cinden para dilesek bize para yerine soğan kabuğu verecekmiş" diyerekten. *
Dindar tirnaklari.