bugün

çarpma,musallat olma vb. güçleri olması bir çelişki değil midir?insan yaratılmışların en şereflisi ve üstünü değil midir?allah melekler ve cinlerden hz.ademe secde etmesini istemedi mi?bir müslüman bunları bilip ya da bunlara inanıp aynı zamanda cinlerden korkamaz,korkuyorsa çelişki içerisindedir.bir müslüman gidipte gece incir ağacının altına rahatça işeyebilmeli.işemekten korkuyorsa müslümanlığı geçersizdir açık ve net.
olup olmadığı merak edilen yetki.bilgili kişilerce cevaplanması önem arz etmektedir.
vardır. aynı zamanda bölme ve toplama da yapma yetkisine sahiptir.
cinlerden korkan ödlek yobazların okuması gereken başlık. madem inancınıza göre insan, yaratılmışların en üstünü ve en şereflisi o halde neden korkuyorsunuz bu kadar?
Marid ve zuzulaya bulaşma yeter. Ebenin kıllı göğsü o zaman belli olur aman aman sakın.
yavaş çarpsın. insan yaratılmışların en üstünüdür rahat olun aklını alırız.
bilelim ki yok yere korkmayalım dimi. değerli korkak sözlük yazar arkadaşlarımın korkusuna çözüm bulmak için için hortlattığım başlık. bilir kişiler konuşsun. bence yoktur. cinlerin alayına buradan sesleniyorum. onları bırakın bana gelin!
yetkisi de gücü de yoktur. olsaydı, şu an gece vakti tek başına cinler hakkında entry giren beni çarparlardı herhalde.
Eey cin sen kimsin ya?!

Sen bir kere kendini bil kendini!!
her yıl ülkede 6383638336639229 tane sikko cin filmi çıkıyo ve bunları çekenlerin hiçbiri çarpılmıyor sanırım çarpamıyolar.
Khk ile herşey mümkün.
Onlar farklı bir boyutta. Neden farklı boyutta olduklarını merak edersen, kendileri o şekilde istemişlerdir. Sen onlara zarar verirsen Allah onlara intikam alma hakkı vermiştir. Onlar seni izler, ne yaptığını bilirler. Sen onları göremez duyamazsın.
benim o kadar saçma sapan filmimi çekseler adamın aq dum daha da bunlara birşey olmuyorsa cin min yoktur.
Tabikide yetkileri var.onların alanına girer ve rahatsız edersen yada bir tarafın kaşınır kendi alanına davet eder alırsan bir müddet sonra muhtemelen rahat duramayacak ve kızdıracaksın o durumda çarpar.dünyada bir sürü çarpılma örnekleri var.

Kaşındı mahmut neylesin mabud hesabı anladın.intihara kadar götürebilecek kadar etkileri gözlemlenmiştir.uzak durun.ayrıca üç harfliler demekten de vaz geçin.konu ile alâkalı sure var ve bunu ifade ederken nasıl diyorsanız öyle diyin.ismini anınca musallat olurlar zihniyetinden kurtulun.ahmaklık yapmayın öyle bir şey yok unutmayın.
Lan aptal allah'ta bile öyle yetki yok cinler kim? Saçma başlık.