bugün

Facebook' ta önerilerde karşıma çıkmış sayfa. Link:

https://www.facebook.com/...i/408575496010579?fref=ts

Merak ettiğimden telefon numarası yazan arkadaşı arayıp "Çıkacak cin vardı en son kaça bırakırsın?" diye sordum. Öncelikle her girenin cin olmadığını, eczanelerdeki ücretsiz saç analizi testi gibi ücretsiz cin analizi testi yaptığını sonrasında fiyatın araç başında belirlenebileceğini, az da olsa pazarlık payı olabileceğini söyledi. Şimdiye kadar en ucuz ne kadara bu arızayı giderdiğini sorduğumda 1500 TL' ye bıraktığını da belirtti.

Fiyat kırmak için başka bir ustadan 500 TL fiyat aldığımı söylediğimde ise onun işçiliğinin kötü olacağını, içinde mutlaka parçalar kalacağını ve sonradan rahatsız edebileceğini, malzeme kalitesinin kesinlikle çok kötü büyük ihtimalle çin malı/yan sanayi kullandığını düşündüğünü söyledi.

Kendisi yapacağı işte %100 kesin çözüm ve 5 yıl cin geçirmez vücut sözü veriyor. "En ufak aksaklıkta hemen ara, ücretsiz çekici servisimizle beraber günlük işlerini halletmen için kiralık vücutta veriyoruz." diye ekledi.

Ben açıkçası ikna oldum. Böyle bir durum gelse başıma bu adama giderim. Kaliteyi ucuzda aramamak lazım. Sözlükte de ihtiyacı olan arkadaşlar varsa kendisiyle irtibata geçebilirler.
Kanımca boy abdesti almak yeterli olacaktır.