bugün

(bkz: c c c combo breaker)
"2-2 mi?"
Sacma sapan bir geyige konu olmus yazar.
twitter adresini her gün sözlükte paylaşıyormuş. Neden öyle yapıyormuş ki?
eski sevgilisinin sevgililer gününü kutlamış yazar. niye ki?
eski sevgilisiyle ayni şeyleri aynı anda düşünüp twitterda paylaşan yazar.
uludağ sözlük orhancı yazarlar birliği nin üyesi değerli yazar.
ciddiye alinmayan yazar. (bkz: tavşan boku)
meme başlığına,

--spoiler--

şöyle bişeydir,

( . y . )

--spoiler--

diye tanım yapmış. senelerdir sevişirim böyle meme görmedim. kedi görmüş tivity bakışı resmen.( gözlere bi bakın )
transparan kruvaze buluzdan görünen meme tasviri ile takdirimi kazanmış turta.

( . y . )
(#18703117)
transparan kruvaze buluzdan görünen meme tasviri bu arkadaşlar. yani memeyi doğru tanımlamıştır.

tanım: memeden anlayan yazar. bir çift meme de bana seçmesi dileğiyle. *
"meme" başlığını açtığında sağ üst köşe de "ara" butonu var. oraya yazılması muhtemel entryi giriyoruz. sonra ara tuşuna basıyoruz.
tamamen entryi girmeye gerek yok, sadece konu ile ilgili kilit kelimeleri girince, sizin yazacağınız yada yazmayı planladığınız entrynin, sözlük içinde o başlığa yazılan muadili entryleri çıkarıyor....
bu tarz bir yol izlerse aşağıdaki gibi sonuçlarla karşılaşılmaz.

--spoiler--
104.
( . Y . )

koskoca devletin adi osman lan 03.2010 10:53
(#7472956)

310.
şöyle bir şey;

( . y . )

cilekli turta 18.02.2013 11:14
(#18703117)
--spoiler--

tabi bu benim şahsi fikrim, tanlış anlaşılmalara yer vermemek için gerekli butonları kullanmakta fayda var.
2010 yılının memesini çalarak herkesi hayal kırıklığına uğratmıştır. orjinal memeler istiyoruz farklı memeler bekliyoruz meeemeeeee memeeeeeeeeee
nike işaretine benzer memeler görmek dileğiyle. Bildiğin götüne kaş göz çizmiş.
yapmasını sevdiğim gibi yeme kısmı ile de pek alakadar olduğum tatlıdır. elmalısını da severim aslında.

bir de yazar imiş. bana göre tatlıdan yazar olmaz. ama o da olmuş. hayat işte halay çekmek gibi.
kendisine dava açılmış, yüklü miktarda tazminat ödemiş. Geçmiş olsun dediğim yazar.
beni hatun sanan yazarlar kervanına eklenen yazar. asıldı bana numaramı istedi bir de utanmadan. ahlaksız tekliflerde bulundu. erkeğim ben erkek. *
(#18719333) çok güzel bir itirafa imza atmış eline sağlık.
artı oy vermekten çekinmeyen yazarlardan. ailecek severek takip ediyoruz.
(bkz: #18731425)

sonun da işlevsel bamyamı kopardığını itiraf eden yazar.
twitter hesabını acil dondurmalı. bir şey deneyeceğim. acil!!
gereksiz yere bana kızmış, beni yanlış anlamış, beni üzmüş, muhtemelen birkaç sene sonra beni
daha iyi anlayacak ve bana hak verecek olan genç kuzu.*
ırkçılığı reddettiğini söyleyen ama cinsiyet ırkçılığı yapan yazar sürekli erkekleri aşağılama çabası içinde görüyoruz kendilerini.
Mutluluğu bulduğum turta, aman yazar. Bir ömür boyu hem.
(#18758066) nolu entry vesilesi yapmış olduğu espri altın ve döviz piyasalarını alt üst eden yazar. neydi o öyle hala kendime gelemedim.
güncel Önemli Başlıklar