bugün

yakın bir zamanda nutella ve eti browni istense ile turta'ya upgrade olmayı düşünen yazarcık kişisiymiş. vanilya da olacakmış ama o zaman talibi daha çok olur diye o konuda ikircikliymiş. benden başkasını düşünemiyormuş.
peynirciks ile kendini cheesecake olarak upgrade edecekmiş.
(bkz: yapma volkan)
çilek tadında yazar.
bu aralar bizleri unutsada severiz kendisini.
yahu bu çilek rumuzlu yazarların hepsi bir kalıptan mı çıkıyor dediğim, sözlükçü. yazar, ona yazarlar, bu onlara yazar falan.
bana ay sonunu jeeple, hasan'la bilimum çekici varlık ne varsa hepsi grubuyla çekmeme vesile kişi. iyi ki vardır, doğum günü kutlu olsun efendim.
(bkz: buralarda neler oluyor kamil)
hemşeri yazar.
sıcak kanlılığını hissediyor insan.
efendim hülasa kendisi pek değerli yazar arkadaşımızdır.
caddebostan lily cafe'de çilekli turta ve zencefilli türk kahvesini metheden nesildaş yazardır.
hoşgelmiştir benim gibi.
turta gibi yazar ama muzlu değil. olmuyor... olmuyor...
Bu isimle bir bayan olabilecek yazar.(Yalnis anlamayin %50 sansim var.)
hakkında hiç entry girilmeyince başına niye bişey gelmedi dediğim yazar.*
meğerse çaylak yapılmış. ne diyelim allah sabır versin zordur heralde okuyupta yazamamak...

niye çaylak olmuş acaba diye baktımda en son benim nick altıma yazmış.** *
çok hoşuma giden tatlı bir nicke sahip yazar kişisi.
öss sınavında üstün başarı sağlayamamış ama burada var olmaktan neşe saçıyor etrafına bildiğim kadarıyla.
nutellanın gizli tarifi merakı ve takma adıyla şunu düşündüren yazar: kesin waffle seviyor.

eksiyle gelen düzeltme: sevmiyo mu? enemmm... sıçbok... * *

mesajla gelen ekleme: harbiden sevmiyormuş.
(bkz: oldu da bitti maşallah)
durum sebebiyle hapishaneden mektup isimli eserimi değerli okurum cilekli turta'ya kader arkadaşlığı yapmamız vesilesiyle armağan etmekten bilimum keyif, minimum zevk, gereksiz ışık, maksimum umut ve haz alıyorum.

ayrıca çaylaklık cezamı çekerken bana getirdiği temiz don, samsun 216 sigarası ve bir miktar para için teşekkürü de borç bilirim.

(bkz: farklı zamanlarda aynı koğuşta olmak)
nick altlarında sevişgenlik yapıp dikkat çekmeye çalışmaktansa bir kızla konuşmayı denemek iyidir.
öyle ki ironi'yi oynaşma sanacak kadar beyin loblarının çürümüş olan insanlar için kore de bir ilaç üretilmiş. Mevye suyu daha doğrusu. içiyosun, hücrelerin çoğalıyo.

(bkz: 100 tane nöronun kalmış 5 tanesini de ben almıyayım)
aşıkları tepkili.
(bkz: eğleniyor muyuz gençler)
mısırları da patlattım izliyorum.

şimdi çok sevdiğim bir tatlıdır. bu tanım olsun.

bunun dışında nick altı çok eğlenceli yazar.

(bkz: yemekteyiz de bu hafta)
zallayın birşey olmaz.
(bkz: mirc ten fırlamış sözlük yazarı)
yine ve yeniden çaylak...
çaylak olmuş ve sevenlerini üzmüş yazar.
ben şunu anladım nick altına entry girilnce nick kime aitse çaylak oluyor.
bana da olmuştu bi kere.
güncel Önemli Başlıklar