bugün

On birinci nesil yazar. iyi gelmiş hoş gelmiş.
hoş gelmiş 11.nesil yazar.
çok fena kilo yapar şişmanlatır.çünkü şeker içerir,çukulata krizine girdikçe insan yemeden duramaz bu mereti sonuçta zararlı.

edit:IQ seviyesini bilmediğim ancak kişisel problemleri yüksek olduğunu düşündüğüm yazar.bu ne önyargı bu ne şiddetcelal.
ayrıca ağır AKPLi ve Tayyipçi çıktı duyrulur.
Nickiyle canımı pasta çektirmiş yazar.
Epeydir yemiyodum aklıma gelmişken yarın yiyiyim.
Terlik akla getirir.
Türbanlı olup, kuytu köşe yerlerde yiyişen modern muhafazakâr tipleri andırıyor bana.
hele ki içine çakıl çikolata parçaları eklendiyse, karşı konulması imkânsız olandır.
pastada çilek,vişne veya muz gibi meyvelerden de varsa tadından yenmez !! pardon ya yenmez mi efendim , hem de öyle bir yenir ki onunla doymak istenir.
Anadolu'muzun bağrından kopmuş kaliteli yazar.
uyduruktan kutlama bahaneleri bulsam da alsam dediğim, dünyanın en güzel şeylerinden. yanına da çay, oh mis. tatlı yemek hakkında ne düşünürsünüz bilmem ama çikolatalı pastanın mutlulukla bir ilgili olmalı. *
hatırlayan var mı bilmiyorum ama yıllar önce acıbadem'de altınkek diye bir pastane vardı. oranın pastalarına ailecek bayılırdık. sonra kapatıp gittiler, kendilerinden bir daha haber alamadık. biz de bir daha öyle güzel pastalar yiyemedik.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar