bugün

Aylık 15 bin dolara kendimi aklayacak adamlar kiralarım.
Bende dürüstlükle ve doğruyu söyleyerek büyüdüm. Ben ihanet ederdim valla. Bu ülkede asgari ücret alıp hayvan gibi vergiler verip silkilmektense aylık 30 bin dolarımı alır rahat rahat yaşarım oh mis.
ülke zaten başkanlık sistemi denen saçmalıkla okyanus ötesinden birilerine teslim edilecek hemde bunu dindarım diyenler yapıyor.
Bedavaya yapan bu kadar adam varken cia keriz mi maaşa bağlasın aq.
(bkz: hayır)
Abartmasak ya, ben 10 binn dolara hallederim o işi.
paraya pula tamah etmeyen bir insan olarak, kabul etmem diyorum.
lanet olası federaller.
cia kurumundan cacik olmayacagini gosteren mevzudur. Bir cift memeye satanlar varken bu musriflik niye..
Akla pardon filmini getirmiş tekliftir.*

CIA Fikri firara kaldıysa kurum bile sayılmaz*

https://youtu.be/rnxskD4Onjg
Bırakın ülkeye ihanet etmeyi, uzaylılarla bile işbirliği yapar bütün dünyaya ihanet ederim amk sen neden bahsediyon?

Hatta olmayan varlıklarla bile çalışır gerekirse uzaylılara bile rest çeker giderim amk.

Hani nerede benim 30 bin dolarım? Canım CIA.
ihanetin boyutuna bağlı.
erzağa, kira yardımına hatta bir çift memeye bile satanlar olduğu düşünülürse ülke içerisinde pek çok kişinin kabul edeceğini düşündüğüm ahlaksız tekliftir..
şimdi bu 30 bin doları nakit mi veriyor yoksa bankaya mı yatırıyor? bankaya yatırırsa sıkıntı olur, çekmeden bir gün önceden haber vermek lazım. elden verseler daha iyi yani.
Yıllık mı aylık mı ?
SSK'sı var mı ?
Emeklilik prim şartları nelerdir ?
Belirtilmemiş önemli detay bunlar akarken doldurmak lazım
1 paket makarnaya satıyorlar bu ülkeyi, 30 bin dolar verseler analarını satar bu yobazlar.

Aynen coni.
Yüzde 51 o işi bedavaya yapıyor zaten.
3 bin dolar tamam derim 30 bin dolara alayınızı satarım.
Özele geçelim...
arap müslümanlığı kisvesi altında osmanlı müslümanlığını karalamak isteyenler, cia ye bedeva çalışırlar.
Hic dusunmeden evet denilecek soru.

Bugun ispanyol is arkadasim 10bin dolara zenciye blowjob yaparim dedi. Kendinizi o kadar da kutsallastirmayin.
ihanet etmeye alışkınız biz. Olur olur her şeye olur diyoruz zaten.
genellikle kıbleli o çocuklarının yapabileceği bir şeydir...
kime ihanet ettigime gore degisir. tekliflere açığım.
(bkz: anasını bile silkerim)