bugün

sohbet, muhabbet, geyik arkadaşı ile fuck buddy'nin karışımı olan kişidir.

chat buddy + fuck buddy = chuck buddy (çak badi)

yani hem sohbet eder, konuşur, geyik çevirir zihnen rahatlarlar, hem de öpüşür, sevişir, boşalır bedenen gevşerler ve birbirlerinin kolları arasında uyuya kalırlar. ve fakat, hepinizin "sevgili" olmak olarak algıladığı bu ilişki formatında standart bir sevgilinin hayatınıza kattığı, kıskançlık, naz, kavga, gürültü, huzursuzluk gibi detaylar yoktur.

taraflar birbirine sadece haz ve zevk vermek için beraber olur.

no problem, no stress, no fight, no hide.

ayrıca evet, biliyorum, abi madem boyle bir format var, sevgiliyle de boyle olalım, başka bir kadına ihtiyacımız olmasın diyebilirsiniz.

a benim salak oğlanlarım. zeka özürlü yavrularım.

zaten bütün sevgililer ilişkilerine bu şekilde başlamaz mı? tanışırsınız, sohbet edersiniz, öpüşürsünüz, sevişirsiniz, sohbet edersiniz, gülersinz, eğlenirsiniz, sevişirsiniz, sonra birden hanım kızımız arıza çıkarmaya başlar: o kız kim? şu kıza neden güldün? ona neden boyle soyledin, bana neden boyle yapmadın. of, oooof, ulan düşündükçe içime ağırlık çöküyor. duygusal şiddetinizi, kıskançlık krizlerinizi, alınganlık nöbetlerinizi, cibiliyetsiz karakterlerinizi sikim lan. sikmişim sevgiliyi de, aşkı da, ızdırabını da. arkadaşım bu dünyaya bi kere, ondan mutluluk almak için gelmedik mi?

neden her detay bir problem haline geliyor?

neden her an, başka bir olay başka bir sorun çıkıyor?

neden dur durak bilmez bir psikolojik gerilim romanının içinde yaşıyormuşuz gibi hissediyoruz.

amını götünü kırdığımın karıları, cevap verin bunlara? neden?

-ay çünkü biz çiçeğiz ve siz öküz, kaba, pis adamlar bizi çok ü...
-ya siktir git, kafa ütüleme lan, koca götlü.
tarafların birbirine zevk vermek için yaratıldığını düşünen fındık beyinlilerin arayışları sonucu türeyen alien.

dünyaya da zaten şehvet için milletin amını götünü kırmak için geldik dimi amını götünü kırdımın beyinsizleri.

(bkz: bsg)

edit: mutluluk almak ne lan eksiyi ona vermişsinizdir heralde.
iyiymiş dedirten ilişki türü. hepimizin içinde bir arslan yatıyor neticede.
duygularima tercuman olan kavrammis. sevgililere olum, fak ve cak badilere hurriyet!
e iyiymiş, iyiymişte bi chuck buddy bulmak lazım şimdi.
(bkz: sana bi chuckmak lazım)