bugün

oscar tarihin belki de en kötü sunucusu olmuş, sean penn'den güzel bir ayar yemiştir. en son everybody hates chris'le uğraşıyodu.
chris rock- tek kurşunun fiyatını 2000 dolar yapın, bak bakayim kimse birbirini vurabiliyor mu?
"hey adamım, seni vurabilirdim ama kahretsin ki şuan param yok"
lethal weapon 4 haricinde dişe dokunur rolü ve performansı olmayan, ne idüğü belirsiz oyuncu.
bunun az güldüren adaşı için * (bkz: chris tucker)
komik mimikleri ve ırkçılara karşı örneklendirmeleriyle insanların güldüren zenci insan.
soyadı çok güzel olan komedyendir.
--spoiler--
the number one reason people hate america, the number one reason is because of our religion. americans worship money, we worship money. seperate god from school, seperate god from work, seperate god from government but on your money it says in god we trust. all my life i've been looking for god and he's right in my pocket
--spoiler--

demiş komedyen.

alkışlıyoruz.
kadınlarla ilgili mükemmel bir tesbit yapmış olan komedyen.

c.r: asla bir kadınla tartışmayın, imkanı yok kazanamazsınız, çünki iş tartışmaya gelince biz erkeklerin büyük bir zaafı var. mantıklı olma ihtiyacı duyuyoruz.
amerikalı zenci komedyen. genellikle ırkçılara fena ayarlar verir.
dün jay lenoya çıkmış ve beni koparmış nisan. ardı ardına espriler yapmıştır. jay leno babam muzun siyah kısımlarını keserdi deyince. benim babam da yumurtanın beyaz ksımını kesip atardı demiştir. adam sandler ile grown ups adlı komedi filmi çekmiştir. film 25 haziranda gösterime girecek.
çocukluk anılarını çok beğenilen ''everybody hates chris'' dizisinde toplayamış komedyen.
bu adamın tüm esprileri beyazlar ve siyahlar üzerinedir. zamanında kendisi oscar ödülünü bile sundu. yaptığı stand up showwlarının neresi komik ben hiç anlıyamıyorum ama amerikalılar bu adamı çok severler. eddie murphy'nin keşfettiği söylenen ama benim gerçekliğine inanmak istemediğim kişidir. stand up gösterileri oyunculuğundan çok daha kötü.
2016 oscar sunucusu olacağı açıklanan komedyen. 2005'te de sunmuştu.
hiç yaşlanmayacak mı dediğim güzide komedyen.
Will Smithin karısı hakkında yaptığı şakada karısının hastalık durumunu bildiğini düşünmüyorum ama yediği yumruk sonrası olayı şakayla karışık çok güzel toparladı .