kasten gündem olmaması iddiası apaçık bir yalandır.

sözlükte yandaş, yobaz ve de troll yokluğuna kıran mı girdi? hepsinden bol bol mevcut elhamdülillah.

y-chp skandalları pek o kadar gündem olmuyor zira akpkk ve yobaz skandallarının sayısının yanında az kalıyorlar.

sözlüğümüzün kaçığının haline bir bakın! tutturmuş "cöhöpö otöbösünde hebe hübe..." diye... pekala bildiğin gibi o dediğinden sizde kıyamet kadar vukuat var: (bkz: yobazların ahlakı)

daha birinin gündemi bitmeden yeni bir vukuatınız oluyorsa suç bizim mi?
Hemen chp' nin gereğini yaparak karşılaması gereken yüksek beklenti.

Not: haydi cehape uydur bir skandal, vatandaş üzülmesin.
Gündemde tutucaz da sağolsun milletimizin %50 lik diğer bölümü hiç fırsat vermiyor ki, gün aşırı yeni bir skandalla sağolsun bizi hep dinamik tutuyor.
chp'ye sıra gelmiyoki gündem olsun.
Mesela bir skandal söyleyelim chp otobüsünde çocuğa cinsel istismar teşebbüsü tüm örtbas çabaşarına rağmen chpli yürekli kadınlar bu işi ortaya çıkardı. Öbür taraftan akp de ise her skandal devlet eliyle örtbas ediliyor üstelik skandalın failleri de taltif ediliyor.
Herzaman olduğu gibi yapıla gelen çifte standarda gösterilebilecek bariz bir örnektir.
80 yıl hangi olay olmuş ki chp en son o zaman iktidardı.
çünkü onlar çok ilerici, demokrat ve aydın.

aydınlık çok güzel yeeaaahh sen de gelsene.
ülkemizin, kurucuları, asıl ve asil, efendi, okumuş, kültürlü, zeki, çevik, ahlaklı, bilim insanı, seçkin, elit, 1. sınıf, bir oyu ak parti seçmenin iki oyuna bedel, o derece oyu kıymetli, canı da kıymetli, sayın chp camiası ve chp'li yazarlar bu skandallara duyarsızdır efendim.
uludag sözlük yine iyiir dedirten durumdur.

mk malum diger sözlüge nasıl çöreklenmişlerse artık chp kötüdür diyemiyorsun, oranın hdplisi bile chpli.

tabi bu bizim aptallıgımızdan kaynaklanıyor, biz sanıyoruz ki iki koltuk kapınca her şey bitiyor bitmiyor, gerekirse tuvaletçi bile senin adamın olacak ki tuvalete kimin girip girmedigini denetleyesin.

mk internet alemi bu yaşam formlarının resmen mabedi olmuş.
cehaşpe karşıtlarının heyecansız ve gayretsiz, rahata alışmış, nimeti önünde bulmuş yeni nesil olmasından kaynaklanır.

28 şubatları, 90lı yılları bizzat içinden yaşayan kuşak bu günlere gelmenin ne demek olduğunu bildiği için bir damla da olsa karınca misali su alıp yürürler. 15 Temmuz'da sokağa çıkan ve en fedakar davranan insanların yaş grubuna bir bakın. Orada gençten çok orta yaş vardır. 30 yaş üstü çoğunluktur.

burada da bazen haber sitelerine bile henüz düşmemiş olaylar, çok az kitapta bulabileceğiniz çarpıcı bilgiler paylaşılıyor. Ama bizim yumurtası sıcak enes batur hayranı sözlük bebelerimiz tenezzül etmezken, cehaşpenin trolleri ipe sapa gelmez yalan dolan bir başlık açsa hemen beş dakikada altını doldurmaya başlıyorlar.

öyle tipler var ki sözlükte, adamın bir tane aklı başında tanımı yok. ağız dalaşı yapan sarhoşlar gibi aptal saptal şeyler yazıyor. bu yaratığı kim ciddiye alabilir dediğim yerde hemen troller yetişip sanki gerçekten normal bir tanım girmiş gibi altına yazmaya başlıyorlar.

siz burada ateist taklidi yapan herkesi ateist mi sanıyorsunuz? şamanist taklidi yapan herkesi şamanist mi sanıyorsunuz? adam sözde ateist olduğu için dine saldırıyor ama ikide bir güya kötülemek için "emevi" kelimesi kullanmaktan pek keyif alıyor. mesela itin teki var, milliyetçi ayağına takılıyor, güya islam öncesi türkçülük veya ulusalcılık yaptığını düşündürtüyor. halbu ki adam bildiğin şah ismailin ardını yalayan osmanlı düşmanı zümreden bir esedçi.

muhalif olan, muhalefette olmanın ne olduğunu bilen daima ataktır. Elindeki nimetleri gökten zembille indi zanneden uyuşuk kitleler de daima yeni tecrübelere muhtaç.
(bkz: chp li belediyede yolsuzluk skandalı)
(bkz: ekrem imamoğlu nun akp miting fotoğrafı kullanması)

uludağ sözlüyümüzün ne kadan ışıklı bireyler tarafından oluştuğunun kanıtı adeta. o yüzden olması gereken de tam olarak bu. evet.
Olm biz işin trollüğündeyiz. Sen git ekşi de yaz.

Bize makara gırgır işlerle gelin.
en sevdiyim yanı. neden, çünkü eyitim.

uludağ sözlük yazarlarının her birinin adeta birer eyitim timsahı olması yane. helal olsun size eyitimli, sorgulayan, ışıklı bireyler. eyer aksi olsaydı işte o zaman s*ki tutmuştuk.

(bkz: kk nın levent gök e sayın levent göt demesi)

düşünebiliyor musunuz şu üstte bkz'ını verdiyim başlığın sol freymden gitmediyini, gidemediyini? ben düşünemiyorum. o yüzden iyi ki varsınız eyitimli, bir kitaba 2500 tale veren aydın kafalı kardeşlerim. evet.
ulan çomarlar açtığınız iki başlıktan biri chp ile ilgili ama hala mağdur edebiyatı.
Onlar elit çomar,eleştirilemez olduklarına inanırlar.
iktidarda chp nin olmamasındandır. Akp politikasının yarısından fazlası chp düşmanlığı üzerinden yürüyor. chp meclisten çekilse akp iktidardan düşer, çünkü malzeme bulamaz..
işte bu yüzden seviyorum ışıklı sözlüğümüzü.

chp ne yapsa ne etse gündem olmuyor, pisiklerimiz dallanıp budaklanmıyor. aksine akpye verip veriştirerek hakkında olumsuz bir intiba yaratıyoruz.

he okuyanlar bu teraneleri yer mi orası meçhul. aman yemezlerse gargara yapsınlar. biz böyle mutluyuz, değil mi lan layikçi çomarlar. evet.

(bkz: chp adayı a taş ın apo posteri önündeki konuşması)
bay kemalin yerinde olsam deniz baykal gibi paçayı kurtarırım o koltukdan .

parti patladığı zaman kabak da onun başına patlayacak çünkü .

hey gidi deniz baykal ne hayaller sattıda uyuttu seçmenlerini .

ama seçmen de gayet müsait uyumaya el de mahkum oy vermeye .

o koltuğa bizim dül dülü oturtsak adam yine ben kemale vermiyorum chp ye veriyorum diye kıvıracak .

partiyi yönetenler başka demek ki fakat milletin önüne çıkacak yüzleri yok o yüzden kemal i kurban seçtiler ve tabiki sonraki zavallıyı da .

anladın sen onu .
(bkz: çomar kültürü)
Bizden olana herşey serbest.
peki tiamat kardeş bu anlattığının konumuzla ilgisi ne?

adam tam bir lassie yahu.

yani konuşulmuyorsa da sizin yüzünüzdendir kardeş. başlık a diyor, siz b anlayıp ona göre entry giriyorsunuz. haliyle konudan sapılıyor.

idrak yolu enfeksiyonu olabilir, bir doktora götürün arkadaşı.
neyin kelamını edeceksin ki? hala ciddi ciddi chp'yi savunan, kılıçdaroğlu, sezgin tanrıkulu, mahmut tanal gibi adamların hüküm sürdüğü partiden memnun olan bir chpli var mı zannediyorsunuz?

her kitle içerisinde az ya da çok bağnaz barındırır.

bağnazların çığırtkanlıkları da aklı başında insanları ilgilendirmez.

bu ülkede hala particilik yapan adam geri zekalıdır. net.
ben chp eleştirisi yapan çok chpli gördüm, o başlıkların da yarısı muhakkak cehape zihniyetli yazarların entryleri ile doludur. mesela az önce kendim de bir örnek sundum.

ama gel gelelim henüz akp eleştirisi yapan bir akpli göremedim.

siz gördüyseniz çağırın plaketini ben takdim edeyim.
kendi kapı önlerini süpürmeye kalksalar üç ay soluk almadan temizlik yapacak kimseler chp falan diyor *

akp nin skandallarından chp ye sıra gelmiyor. yoksa chp de az çam devirmedi.