bugün

bi bilinmezi gizemi bulma ışık tutma amaçlı sorulan natürel sorudur.

% 90 sebebi islam dini düşmanı olmasıdır? islam düşmanı parti olmasa evlerden kuranı kerimleri toplatmasa 70 yıldır tek başına iktidar olmayı beklemezdi. gerçekten çok yazıkı..
iktidarları döneminde ülkede sürekli kıtlık yaşandığı içindir. evet..
"Frank öyle diyo" diye.
Bugün izmirspor metrosunda asansöre bindim. Bir bayan bir erkek vardı. Asansör çok kötü kokuyordu. Hanımefendi: Çok kötü kokuyor dedi. Belediye bunlara bakmaz mı?
izmir'de bu kirlilik pislik... Adam hemen müdahale etti: Mutlaka senin şehrinden ve yaşadığın yerden temizdir ve güzel kokar...
Kadın: Yanlış itiraz sen bir defa benim nerede yaşadığımı bile bilmiyorsun. dedi.
Adam neresi olursa olsun izmirden daha güzel ve temiz olamaz...
Ben: Bu kötü koku sana güzel geliyorsa sana söyleyecek şey yok deyince... Grup halinde saldırıya alışmış vatandaşımız sindi. daha sesini çıkarmadı.
Olay bir saat önce gerçekleşti. izmirli chp'li arkadaşlarımız doğruluğunu veya yanlışlığını giderek görebilirler.
Nazi Almanya’sı propaganda yöntemleri.

He aq bu ülkede yüzyıldır müslüman öldürürülüyordu!
Eve jandarma gelip nazım Hikmet kitabı buldu diye onlarca yıl hapis yattı insanlar lan?
Kaç adam kuradandan suçlandı? Yaşım 50 aq! Anne tarafım komunist baba tarafım ülkücüydü benim! Büyükbabam da dedem de namaz kılardı kuran duvara asılı!

Yalanınızı zikeyim hepinizin ! satılık Kalemleriniz çünkü!
Ittihat ve terakkinin devami olmasi. Osmanli yi lağv etmesi. Tek parti donemi. Dikdatorlukler. Dabeler. Ingiliz ve abd mandaterligi...

Bu kadar yeterli bence. Yakin tarih icin diyorsaniz ayni ittikat ve terraki nin Abdulhamid e yaptigi gibi ulke icin tek politikalari "tayyip gitsin de ulkeye ne olursa olsun" mantigidir. Gecen yuzyilda da vardi bunlar. Abdulhamid i tahtan indirdikten sonra balkandaki orduyu terhis edip balkanlari dusmana hediye ettiler. Sonra ne mi oldu? Birinci dunya harbinin bitmesine 3 ay kala ulkeden kactilar.

Bunlarda son kalintilari. 2023 de tamamen kaziyacagiz insallah.
Adının "halk partisi" olmasına rağmen 7/24 halka tepeden bakıp sürekli hakaret etmesi. Hal böyleyken, CHP'ye sempati besleyen halk ile celladına aşık olmuş mahkûm arasında en ufak bir fark yoktur. Düşünsene sen halksın. senin partin sürekli olarak seni küçümseyip hakaret ediyor ama sen ne yapıyorsun? Yine Ölümüne o Partiye destek veriyorsun.
islam dininden nefret etmelerini örnek olarak gösterebiliriz.
Hicbir konu da güven vermemeleri.
Yiyelim içelim güzelleşelimden başka projeleri olmaması.
başka görüşe sahip olanlara tepeden bakmaları ve bunu toplumu aşağılamak olduğunu bilerek yapmaları.