bugün

görsel
Bir zamanlar kırmızı halıda karşıladıkları teröristbaşı salih müslimi şimdi daha yeni terör listesine koyuyorlar diyor adam. Siz oruspu evlatları da chp pydyi aklıyorlar diyorsunuz.

Ben böyle ibnelik, böyle piçlik, böyle oruspu evlatlığı görmedim.
(bkz: haberi götünden anlamak)

Acıyorum yandaş medyayla yatıp kalkanlara.
yazık oğlum cidden bu ülkeye.
ülke nüfusunun yarısına yakını bunun gibi okudugunu anlamayan,araştırmayan,sorgulamayan,önüne ne atılırsa yiyen çomarlardan ibaret.
amk sığırı adamlar her konuşmasında pyd terör örgütüdür dedikçe bunlar cehabe pekekeyi aklıyor diyorlar.

nerenin malısınız olm siz?
Bire hainler adam kendi sayfasından aklıyor aç bak. Yok salih müslimi ankara ya davet ettiniz diyen beyin özürlü tayfa. Suriyede bir oluşum var kimdir nedir bakıldı amacı ne öğrenildi. Cıkıp pyd pkk nın suriye kolu denildi. Devlet bunu dedi , mhp dedi, asker dedi , mit dedi . Chp, hdp pyd terör örgütü değil dedi halada diyorlar koruyorlar. Sınırında birileri bir oluşum kuruyor kimdir nedir bakarsın baktın ülkene düşman açıklarsın. Chp li sığırlar gibi devletine askerine inanmayıp pkk yı yalayanlara gelde anlat siyaseti. Amaçları sadece bok atalımda chp ye dolayısı ile pkk ya zarar gelmesin.
Adam kendi sayfasından nasıl aklıyor acaba dalyarak? Terörist başı dediği açıkca belli olmuyor mu? Numaralı gözlük mü sokalım illa gözüne?
görsel

Ayrıca salih müslimi kırmızı halıda karşıladığınız zaman pyd türkmenleri katlediyor, göçe zorluyordu. Tayyibe sorulduğunda pkkdır onlar pyd yapmaz öyle şeyler diyordu. Gidip reisinizin açıklamalarına bakın. Bakamıyacaksanız gözüne sokarız.
adam zamanında siz terör örgütü olarak tanımıyordunuz, şimdi gerekeni yapıyorsunuz diyor ama geri zekalı ak troll bunu anlar mı? beş kuruş için havlamasa olmaz zaten hitap ettikleri kitle de çomar olduğu için bunu görünce chp, pkk'yı destekliyor sanacaktır.
Siyasi bir çabadır.

Selin Sayek Böke'nin PYD terörist mi sorusuna verdiği cevap: "Ne ben ne arkadaşlarım bir yapının terör örgütü olup olmadığına dair bir değerlendirme yapacak istihbari bilgiye ve kurumsal yapıya sahip değiliz"

Anlamadığınız nedir aq. Böke de mi yandaş.
http://www.mynet.com/habe...r-orgutu-demedi-3666544-1