bugün

chp'nin ne kadar yasakçı bir zihniyete sahip olduğunu tekrardan bize gösterdi.
bu demek oluyor ki bu chp'ye güvenilmez.
yarın iktidara gelirse iş işi yine kapalı kadınların örtüsüne saldırmak olucak.
http://www.aktifhaber.com...usu-basvurusu-868119h.htm
düşünebiliyor musunuz? başınız kapalı olabilir, başınız açık da olabilir. ama bir diğerinin özgürlüğüne, hayat felsefesine bu kadar düşman olmayı neyle açıklayabiliyor bu başörtüsü düşmanları.

herkes sizin istediğiniz gibi düşünmek ve giyinmek zorunda mı? bizim istediğimiz gibi düşünmeyebilirsin ama bizim istediklerimiz olur demek mi oluyor?

yalnız yanılıldıklarını bilmeleri gerekir. bu dünya artık o bilinen eski dünya değil. çok değişti herşey.
Halkın büyük çoğunluğunun müslüman olduğu bir ülkede tartışılmaması gereken bir olaydır.
erkekler için söylüyorum; küpe, favori boyu, saç uzunluğu vs.
kadınlar için söylüyorum; etek boyu, yırtmaç vs.

başörtüsüne dini inanç özgürlük babında izin veren bu düzenlemeyi sonuna kadar destekliyorum ama yukarıda saydığım saçma sapan yasaklar sürerken ve chp'den bu yasaklar için de mücadele etmesini beklerken yine formül ezberleyip danıştay kapısında elinde a4 kağıtlarına yazılı dilekçe ile laiklik çığırtkanlığı atan chp yi gördüm ya yok kardeşim yok akp'ye de oy yok chp'ye de oy yok sandığa da oy yok... yok olun hepiniz amk.
akp'nin aynada ki yüzü olduğunu bir kez daha göstermiştir.
chp'nin, içerisindeki irtica canavarını her zamanki gibi dizginleyememesidir.
organik ve katkısız irtica budur.
yüz milyon yıl yaşasam ve yüz milyon oyum olsa, bir tanesini bile yasakçı-dayatmacı partilere vermem.
"Ben olsam CHP'ye oy vermem " diyen kılıçdaroğlunu tebrik etmek gerekir. Millet, sadece bu konuda kılçdaroğluyla aynı düşünüyor.