bugün

mevcut chp yönetiminin kendi başarısızlıklarını örtbas etmek için uyguladıkları taktikler bütünüdür. Böylelikle seçmen kitlesi, 8. yenilginin chp yöneticilerine düşen payının hesabını soramamış olacak. Ortam soğuyana kadar bu taktik. Yersen.

buyurun: http://www.hurriyet.com.t...-icin-yeni-hamle-40433997
Eğer şaibeli referandum iptal edilmezse sen görürsün olayları. Oyalamaymış. hile yapıldıgı artık besbelli ne oyalaması.
yasal yollara başvurmak ne zamandan beri gereksiz ve oyalama oldu diye sorgulatandır.

herkes akabe denen şer odağı tarzı mafya sistemiyle hak aramaya mı çalışcak?

aihm'den karar gelince görürüm sizi, medeni dünya tarafından tanınmayan demokrasinizi. hırsızlar.
referandumu hala parti bazında düşünen acayip tiplerin tespitidir. işte bu zihniyet yüzünden hayır diyoruz ve anlatmaya çalıştık olayı parti meselesi olarak görmeyin diye ama referandum geldi geçti hala aynı kafadalar..

ortada chp-akp-mhp mevzusu yoktu bu bir genel seçim değildi. bu ülkenin kaderini tek bir adama bırakıp bırakmama kararı idi. halkımız sağ olsun bırakmadı ama 2 milyon fazladan oy ile halkın iradesi hiçe sayıldı. bazı tipler buna seviniyor hala allah ıslah etsin ne diyeyim başka. siz böyle takım tutar gibi particilik yapmaya devam edin hayatın gerçekleri karşınıza çıktıkça anlarsınız bizi ama iş işten çoktan geçti bile..
eyy chp; birinci vazifen, her şey normalleşene kadar hayırcıları oyalamaktır. vekillerinin, akp vekilleriyle yaptığı ticari eylemlerin yegane temeli budur.
Satılık akhırsızların anlam vermediği durumdur. Halbuki sizinkiler olsa sus payını aldıkları gibi arazi olurlardı.
Aynı adalarımızı isgal eden yunanın karşısında akhırsızların yaptığı gibi.
Bazı yorumlara bakılırsa, hedef saptırmanın işe yaradığı oyalamadır*
Arkadaşım boşverin onu bunu şu siyasi partilerin gündemde kalmak için, hedef saptırmak için harcadıkları enerjiye anlam veremiyorum. Bir de anlamadığım bir konu: Kardeşim siz neden toplumun tabanda sağladığı hoşgörüyü, uyumu tepede sağlayamıyorsunuz?

Zıtlıklardan beslenen kokuşmuşluk.
Dünyadan umudu kestik arkadaşlar, öncelikle Ashtar Komutanlığına ve sonrasında Galaktik Federasyon a başvurjdnfdf