bugün

genel anlamda görülen bir durum. bir iktidar hedefleri yok bana göre.böyle rahat sanırım.
görsel
Artık yüzde yüz inandığım durum. AKP ne kadar kötü siyaset yaparsa yapsın CHP sanki bilerek ve isteyerek oyları düşsün, AKP den oy kayması olmasın diye çıkıp hdp ye destek veriyor, teröristlerle el tutuyorlar. Erdoğan ın en büyük adamı Kemal kılıçdaroğlu.
Dersimli diktatör akp'nin ekmeğine sürekli olarak yağ sürdüğü için ben de böyle düşünüyorum. Dersimli diktatör, gizli rte sempatizanıdır zaten.. Akabe bu durumdayken hala hdp şakşakçılığı yapıyorlarsa, konumlarından gayet memnunlar demektir. Ne de olsa %25 oy garanti.. Keyifleri de mevkileri de gıcır.. iktidar olurlarsa bir enkazı devralacaklar ve kabak başlarına patlayacak..

Aslında dersimli diktatörün hiçbir zaman iktidar hedefi olmadı.. Onun asıl görevi rte'yi koltukta tutmaktır.. Boşuna kaset kumpasıyla gelmedi..
kimse iktidar olmak istemiyor ki. türkiye gibi rezil hale gelmiş bir ülkenin başına kim geçmek ister ki? reisi zor ikna ettiler kralsın aslansın bütün yetkileri verdiler aslında artık bırakmayı kendisi de ister ama bırakamıyor padişahlığını ilan ettikten sonra bırakıyorum demek kolay değil.