bugün

nihat genç'in yakaladığı skandal vaattir.

görsel

bu da bir diğer skandal, özerkli vaadi.

görsel

şuna da göz atın.

(bkz: chp ye güneydoğu dan sızdırılan delegeler)

ve chp'nin ne halde olduğunu görün. chp işgal altında. atatürk'ümüzün partisini hdp çakması bir partiye çevirdiler.
maalesef bilerek yapıyor bunu chp. açık açık kendisini sabote ediyor. ama hiç tartışılmıyor.
Tabi ki bilerek yapacaklar. Memlekette milyonlarca kürt seçmen var. Güneydoğuyu veriyor diye chp'den vaz geçecek kaç kişi var. Güldürmeyin adamı aq.
yazılanları götüyle anlamak.
inönü adaları satmıştı. Zihniyet aynı.
chp bildiğimiz gibi değil. chp bu değil.

chp, cihangir solcusu tandanslı kürt faşistleri tarafından ele geçirilmiş durumda. bu da kanıtı.
(bkz: öyleyse oylar iyi partiye)
chp kendisini yüzde 20-25 bandına sıkıştırmak için her şeyi yapıyor. bu da onun için işte.
rezaletten öte ihanet.

bakın bir ülkücü olarak söylüyorum eğer chp'nin başında gerçekten atatürkçü bir adam olsun, tüm ülkücülerin oyunu alır. şu an akp, mhp ve iyi partiye dağılmış %25 net ülkücü oyu var. bu oyları chp alsa tek başına iktidar olur.
Zaten alıyo yüzde 25. Senin dediğin yüzde 25'i alırsa diğerleri gider öz chp falan kurar chp yine 25'te kalır. Uğraşılacak iş değil aq.
Oyumuz iyi partiye.
chp'de biz öze dönüş bir çözülme yakındır. bu tip olaylar doğal değil.

bir de hangi parti eleştirilirse eleştirilsin araya iyi parti reklamı girenler var. demirtaş'ın çıkmasını dileyen akşener'i şu harekete alternatif gösteremezsiniz.
Bu maddeleri ben mi yanlış okudum. Simdiki gibi merkezi yönetim, odenek tahsisi proje onayi vb konularda yerel yönetimlere müdahil olmaya devam etsin mi diyorsunuz? O halde sirf akp li degil diye ödenekleri kesilen projeleri onaylanmayan ilceler bu muameleyi hak ediyor yani?
beyin yerine göt kullanan akpkk'lıların saçma salak götünden anladıgı bir olay. ülkenin tüm kaynaklarını abd, israil ve britanya üçlüsüne veren ebleh ak soytarılardan masallar.