bugün

hdp den aldığı oyların bedeli acep ne ola ki .

düşünmek lazım bunu .

hdp ne karşılığın da oy takviyesin de bulundu ?
(bkz: Yakışır)
ağlayacaksanız seçimleri iptal edelim. 2023'e kadar bi önceki seçimlerin sonucu geçerli olsun.
denize düşen yılana sarılır.
insanlar ortak bir fikirden hoşlanmazsa, ortak bir yolda yardımlaşıyorsa, bunun arkasından en çok sebep arayan ve bok atan, ortak düşmanlarıdır.
bakınız ortak fikir kimlerle aranıyor .

şu çocuklar hesap soracaklar pkk ya oy veren ellerin sahiplerinden !

https://www.google.com/se...&biw=1680&bih=907
açılım politikaları, öcalan güzellemeleri yapanların listesini mi yayınlayalım gece yarısı embesil?
akabeli ibneler anıtını dikecek.
istanbul'da al gülüm ver gülümün al kısmı tam da buydu zaten. bakalım hangi meydana dikecekler.
kaçak sarayın bahçesine dikilecek anıt belli oldu.

görsel
öyle olmayacağını görenler göt olacaktır. bu arada bu tip şeylere ciddi ciddi inananlar var.
Doğuya bakınca Erdoğan Kürtlere teşekkür etsin seçimlerinden dolayı. batıya gelince cehape Kürtlerin hdpnin pkknin oylari ile iktidar oldu. Peki soruyorum size fark nerede bi önceki seçimlere bakın hdp kaç tane almış şimdi kaç tane almış. Doğu'da akp ne kadar belediye aliysa hepsini hdp nin pkknin oylarıyla almıştır o zaman bende bunu diyorum nokta.
süper başlıklar..

umarım önümüzdeki dönemde de bu tarz söylemlere devam eder iktidar cephesi..

hatta ankara ve istanbul’a da kayyum atayın..

ülkeyi toptan kaybettiğinizde de kendinize kayyum atarsınız artık..
imamoğlu, bu twiti atan kadını seçimden önce de sonra da yanından ayırmadı. artık her anıtkabir ziyareti yaptığınızda bu twiti atatürke nasıl anlatırız onu düşünerek gidersiniz.

görsel
o kadar oy aldı pkk dan apoya bir jest çeker artık .

bakalım chp kaç koltuk verecek pkk ya .

yada kandil bu oyların karşılığı olarak ne talep edecek .

sabırla beklemedeyiz efendim !

gözlerimiz üstlerinde tabiki .