bugün

görsel
Domatesi taneyle alan, karpuzu dilimle bile alamayan vatandaş serzenişi.

Gerçekten interesting.
böyle mi:

görsel
cia eğitmiş en kilit noktalara gelmişler yapacak bir şey yok zaferde memlekette sarıgül ün partisinde bile cia vardır.
Ychp lilerle CHP'lileri karıştıran sözde kemalist beyanı.

Kürdüm ama chp'liyim.

Dikkatini çekerim ycuhapeli değil.

Atatürk dönemi CHP'lisiyim.

Okey ?.
olabilir denen durumdur. işin ilginci bunu diyende çakma türk. gerçekten çok yazıkı..
canan kürt değil. kemal alevi(türk)
ychp li değilim chpliyim demek inanılmaz saçma bir cümle. milliyetçilik ilkesini hiçe sayan bir parti Atatürkçü değil Atatürk'ü kullanarak oy devşiren ahlaksız bir partidir. nasıl Atatürk milliyetçisi insanlar ymhp den ayrıldı önce iyi Parti'ye geçti, sonra iyi partinin ihanet çetesi ile ortaklığı anlaşılınca zafer partisine geçtiyse CHP ye oy veren bağnaz insanların da yobazlıktan kurtulup gerçek siyasi görüşlerini destekleyen partilere oy vermeleri gerekir.
mesela orijinal akp varken gidip çakmalarına deva ve gelecek partilerine neden oy versin insanlar?
Kürtçü hdp varken CHP ye ne hacet?
düzen partilerinin hepsi kapatılmalıdır.
Atatürkçü zafer partisi varken CHP ve iyi parti yalnızca muhalefetin oyunu bölen gereksiz partilerdir.
bir yere kadar ciddiye alıp okudum insan sonuçta saçma sapan da olsa görüşleri olabilir diye ama sonra zafer turizm click bait reklamını görünce tüm ciddiyeti gitti işin *
Kürt olsa ne olur olmasa ne olur.irkciliga gerek yok.
bu sözlükteki ırkçılıktan midem bulandı.
CHP Kürt ırkçılığına çanak tutulunca problem yok ama Türkler buna itiraz edince ırkçı oluyor. size sevdiğiniz bir ismin meşhur bir sözünü aktarıyorum: "hassiktir diyoruz, hassiktir." Osman Baydemir.
eminim Türk devletine yapılan bu hakaret zamanında içinizin yağlarını eritmiş ve kısa süreliğine mutlu olmuşsunuzdur.
siz hala annenizin margarinini mi kullanıyorsunuz diye sorulmalıdır.
Bu detaya böyle girilirse, kurdlerin hem turkiyenin kurucu unsurlarindan biri olmasi hem de nufus olarak cok fazla olmasindan oturu zaten matematiksel olarak bircok alanda ve partide varlar. Akp'ye de baksaniz cok fazla kurd var. Bir de kurd oldugunu soylemeyenleri hesaba katarsak... Olay tamamen matematik. Mhp ye bile bakmanizi tavsiye ederim