bugün

chp büyükçekmece belediye başkan yardımcısı hasan akkuşun yaptığı densiz edepsiz haddini bilmez hareketidir. bunların başörtülü kadın düşmanlığı bitmedi gitti sonra bizler bunlara dinsiz dediğimiz an yaygara çıkarıyorlar. size oy değil günah bile verilmez verende vebal altında kalır. evet..

https://www.facebook.com/reel/742252684154968
Kömür ocağında 300 kişi ölünce vatandaş tekmelemek wevap tabii, başörtüsü yok diye.

Neyse birileri gene hala mağdur aq bi bitmediniz.
Başörtülü kadınların, chp zulümü diyerek paylaşacakları bir diğer olay.
Bazı Akp'lilerin köçek gibi oynamasına neden olay.
Başlık başlı başına algı!
Usulen sözlük kurallarına da uymuyor!

Bilmem nere chp belediye başkan yardımcısının yediği bir boku...
Taaa utanmadan arlanmadan provakatif bir şekilde chpliler diye açmak güzel iş.

Zamanından bunu pkkda yaptı. Her boku "tc böyle yaptı tc böyle etti" diye genelleyip bölücülük yaptılar.

Eskiden hukuk varken suçtu bu. Halen de suç da uğraşmaya değmez.
chp'lilerin bir kadının boğazını sıkması rezaletidir. kadın başörtülü olmasa boğazını sıkabilirler mi diyeceğiz?
AKP döneminde ahlaki ve islami çöküşün neticesinde bütün kamuoyu ve üniversitelerde yapılan araştırma gösteriyor ki gençler arasında ateizm deizm ve agnoizm %10u geçti. Ekonomik çöküş beraberinde boşanmaları ve ahlaksızlığın derinleşmesini getirdi. En son kadınlar arasında pavyona takılma oranının artması da bunu gösteriyor. Ama bu AKP zihniyeti açısından önemli değil, zira onlar için önemli olan Allah üzerinden makam sahibi olmak ya da zenginleşmek
Lanet olasıca, yerin dibine batasica bu zihniyetten nefret etmeyi geçtik artık. Daha farklı bir boyuttayiz. Bakın bu durum, o an orada boğazı sıkılan teyzemize yönelik değil, tüm başörtülü müslüman kadınlara olan kinin özetidir.

Yani ellerinden gelse bu lanetlenmiş zihniyetin, tüm başörtülü kadınları bu şekilde muameleye maruz bırakırlar. Zira nesepleri bu şekilde bir ruh hali içinde olmalarına nedendir.

Allah topunuzun belasını versin, 'biz de müslümanız, benim de ninem başörtülü ' dersiniz ama elinizden gelse müslümanları yeryüzünden silersiniz fakat bu mümkün değil.

Zira müslümanlar uyandı artık. Ve bu lanet zihniyete karşı güçlendi. Güçlü olmanın elzem olduğunun farkına vardı işte bu yüzden güçlüyüz, kararliyiz. Ve siz de bunun farkındasınız!
Konu başörtüsü değil nasıl bu kadar öfke patlamaları yaşıyor insanlar bunu düşünmeli. Çok üzücü durum. Başörtüsünden ortada bir şiddet var.
konunun başörtüsü olduğunu nereden biliyorsunuz?
başörtüsü takınca istediğin kişiye hakaret etme hakkın mı oluyor.herkes kendini bilecek aynı şey akp ye yapılsa hapse girerdi belkide.
Konuyu başörtüsü değil de bir kadına uygulanan şiddet olarak ta görebiliriz. Neresinden bakarsan bak haklı bir tarafı olamaz. Belediye başkan yardımcısıydi sanırım. Bu tür konumda olanlar biraz daha hareketlerine dikkat etmeli. Tahammül sınırları fazla olmalı. Yoksa sokak serserisinden bir farkları olmaz.
ama sonra özür dilemiş büyükçekmece belediye başkanı.
Başörtülü olduğu için sıkmış sandım.

Kadın kadındır, kategorisi yoktur.

Ayrıca derhal istifa etmeli ve adaysa aday gösterilmemelidir.
haber değeri yoktur. başörtülü vatandaşa hizmet etselerdi haber değeri olurdu.
Gayet kibar, narin ve nazik bi şekilde gerçekleşmiş, türbanlı teyze uyrarilmistir.altinda art niyet edenin aklından şüpe duyarım. istanbul anlaşması kadını korur, hemen aktive edilmeli, Tayyib bu yanlışindan derral dönmeli. istifa da edebilir, lafimiz yok.
Üstüne de işemişlerdi seneler önce. Videosu bilen varmış.
Akıllanmadılar gitti püü.
aynı hafta suriyelinin tekinin izmir'de ev basıp 12 yaşındaki türk kız çocuğunu bıçaklayarak öldürüp annesini ağır yaralamasından daha vahim bir gelişme olacak ki akp cumhurbaşkanı bu olayı yana yakıla ayıplarken öbürünü ağzına almadı.
Allah belanızı versin, nalet olasicalar. Neymiş başörtülü kadının boğazını sıkmislar felan filan. Olayı carpitmayin, boğaz sıkma felan yok.

Sadecene uyarıldı teyzemiz, benim ninemde türbanlı mesela ara ara böyle uyaririm kendisini, akepeye oy vermemesi konusunda teskinde bulunurum.

Hem ayricana, istanbul anlasmasini siz kaldirdiniz siz agliyorsunuz. istanbul anlaşması kadını korur derkene de guluyordunuz bize. Tayyib istifa ayol!!!???
Bayan komik değilsin.
yoo, kendini elit sanan zihniyetle gayet komik geçiyor dalgasını.
kadının itilmesi akp cumhurbaşkanını o kadar derinden yaraladı ki, onu gündem yapmaktan aynı hafta izmir'de doldurduğu suriyelilerinin tekinin ev kapısını kırıp türk bir anneyi vahşice yaralayıp, 12 yaşındaki kızını öldürmesini konuşmaya fırsat bulamadı.
Doktor a yazdım diyen kardeş, bahsettiğin olaydan haberim yok. Fakat bı yorum yapayım, o bahsettiğin Suriyeli bir canı, bir katil, bir orospu analı, bir kahpe analı, insan onun yedi ceddini, cibilliyetini sikse yine içi sogumaz.

Fakat burada başlığa söz konusu kendini elit olarak niteleyen, her bı halttan anladığını, herşeyin iyisini bildiğini, kendileri ne yaparsa yapsın doğru olduğunu iddia eden her fırsatta kadına şiddete hayır naraları atan kesim.

Yani bu kesimin söylemleri ile eylemlerinin çelişkili olması söz konusu, yani bunların , yani sizin aslında sözde medeni özde yobaz oğlu yobaz olmanız. Bilmem anlatabildim mi?
başörtülü bacımın boğazını sıktılar...
Aslında medeni ülkelerde uyarı amaşli yapılan eylem bu. Sırf teyzemiz türbanlı diye, benim de teyzem türbanlı mesela neyse, sikendal yapiyolar bunu akepeliler.

Zira olay sırasında ben de ordaydim, ışıklı başkan yardımcımız teyzemize hemlik manevrası yaptı zira yemek boğazına şu kaşmişti teyzemizin ve kurtuldu fekat yandaş medya bunu bu şekilde servis etti.

Bize adam diyemessiniz. 126 bin mark nerde ayoooll, nerdeeee!!!???