bugün

sen simdi annenle babanin yatmasını , annenle bim kasiyerinin yatmasıyla bir tutuyorsun .

sonuçta yatıyorlar ha öyle ha böyle işte diyerek .

Pek mantıklı değil ha ne dersin ?

cidden böyle dusunmuyorsundur umarım , maazallah recebin 3 takintisindan gün yüzü görmez valide hanım .
Burası inci sözlük değil diye hatırlatılan yazar beyanına cevap.
Ne dedin Allah aşkına ya? Sebahattin sen bu ülkeyi yine de küçümseme mi dedin yoksa yol yapiyür mü dedin. En olmadı hulooğ diye bağırmışsındır sevgili ak kardeş!

Ayrıca gerçekleşmesi mümkün olmayan olaydır. Atatürk'e saygısı olmayan adamla arkadaş olanın ne işi var CHP'de? Benim yanımda bunu yapacak insanı önce rezil eder sonra da yüzüne bakmam.
Cehapeli arkadaşa verilmiş güzel ayardir. Ama sahsen bunlarla herhangi ciddi bir tastismaya girmiyorum cunku anlamiyorlar. Kafa basmiyor. Vakit kaybi.
ergen zekası ile yapılmış saçma bir ayarımsıdır. ayarı doğumunda kendisi yemiştir halbuki.
Bir diktatörü, zorbayı, her ne ad altında olursa olsun nasıl destekleyebiliyorsunuz anlamıyorum. Zorla güzellik mi olur arkadaşım!

Olmaz. Halbuki ne peygamberimiz, ne de bozulana kadar osmanlı devletinin tatbikatında hiçbir şekilde halka zorba bir tatbikatta bulunulmamıştır. Bu yapılanlar uygarlaşma değildir, ancak ve ancak putperest zamanlara geri dönmektir!