bugün

http://www.haber7.com/hab...in-dekontunu-bekliyor.php

alman fredrich eberth vakfından aldıg paranın dekontunu bekleyen bas savcı kapatma davası açmaktan başka çaresi kalmıyor, o belgfeler gelince, türk milleti olarak ümitle gelişmeleri izliyoruz dedirten güzel gelişme, yıllarca sen ulusalcılıktan dem vur git alman istihbarat vakfndan para al, daha bu belgelenmiş olanı. ayrıca o vakıf ile baglantıyı kuran chp myk üyesi ali kılıç ın tescilli pkk üyesi/sempatizan ı , pkk gösterilerinden dolayıda almanya da içeri girmiş bir kişilik olmas da ayrı konu.
hikaye.
chp kapatılsın, ben de bir daha sünnet olurum diyorum başka da bir şey demiyorum.
1980 darbesi'nden sonra kapatılmıştı zaten.
akp'nin almanya üzerinden yolsuzluğa bulaşmasına rövanş olarak chp de yolsuzluğa bulaştırılmak isteniyor dinci medya tarafından. ama tabi kafa fazla basmadığı için "ulan madem deniz feneri skandalı almanya'da patladı, chp'yi de almanya ile ilişkilendirelim" denilebiliyor.
tosunlar başka ülke mi kalmadı, bütün yolsuzluklar almanya merkezli mi olmak zorunda?
bir de ebert vakfı ile ilgili bir belge yok ortada, tamamen düzmece o.
bu haber daha once bu sozlukte yazılmıstı. o zaman miktar 50 bin dolardı, gormeyeli arttırmıslar, 85 bin dolara cıkmıs. daha sonra bu haberin devamı gelmişti. belgenin tamamıyla sahte oldugu baska bir baslıkta incelenmisti*.

su kısma hasta oldum.
--spoiler--
“Alman Gizli Servisinin Türkiye Operasyonu” isimli kitabını incelemeye alan Başsavcı Abdurrahman Yalçınkaya’nın
--spoiler--

ben de bir kitap yazsam...
eğer akp bugüne kadar yaptıklarıyla kapatılmadıysa bu süreç chp'ye vız gelir tırıs gider dememize sebep olan hede. ayrıca haber yayınlandığı medya göz önüne alındığında doğruluğu konusunda şüpheler uyandırmaktadır. bu medyanın chp'ye olan tavrı ayan beyan ortadadır.