bugün

bundan 30 yıl önce olması imkansız olandı...
akplilerin şakirt yandaşlarını azdırmak için söylediği boş söylemdir. yargının iktidarın eline geçmesi siyasi amaçla kullanılması hiçbir türk vatandaşı tarafından evet olarak karşılanmamalıdır.

bu anayasa mahkemsinin kararlarından şikayetçi olmaya benzer. ortada bir suç varsa bu suça karşı herkes aynı safta yer almalıdır.
dincilerle amerika aynı safta yer aldıysa bunun neresi anormal anlayamadım. 12 eylül öncesi amerika ile ittifak yapan chp miydi? efendim canım? duyamadım.
referandumun ne olduğunu anlayamamış kişi zırvalaması.

eğer genel veya yerel bir seçimde bu 2 parti tek bir çatı altında toplanıp oy isterlerse bu başlığın hakkını vermiş olurlar.*
iki tarafın destekçilerine göre kuvay ı milliye ruhu.
üzücüdür.ama bahçeli kendine yakışanı yapmaktadır.
devlet bahçeli ile beraber görünen köy haline gelmiştir.

o değilde bir sağ vardı, ona ne oldu ?
bazı yerel seçimlerde bu iki parti birbirinin adayını destekledikleri için hakkı verilmiş başlık olmuştur.

bonus: görsel

bonus'a peşin edit: ama doğru ya, ne de olsa akepe'liler yapmıştır bunu da. provakasyon canım.
(bkz: denize düşen yılana sarılırımsı)
chp' nin merkez sağa kayması, mhp' nin devlet bahçeli ile light ülkücük anlayışına geçmesi sonucunda olabilen şeydir.
(bkz: chp bayrağıyla mitinge giden mhp li)
Türkiye'deki siyasi yapıyı kökten değiştiren durumdur.

%60-65 sağ %25-30 sol %10 marjinal denklemi bahçelinin sola geçmesiyle bozulmuştur.
vatanı bölmeye, kaynaklarını yabancılara peş keş çekmeye yemin etmiş partilere*** karşı aynı safta yer almasıdır. onları ortak paydada buluşturan ise vatan sevgisidir.

1-ben ülkemi pazarlamakla mükellefim
2-babalar gibi satarız
3-bop eşbakanı rte
mhp nin yaptığı yanlıştır.ilk onların koşa koşa evet demesi gerekirdi.seneye kalmaz silnir zaten.