bugün

P. C. Cast ve Kristin Cast tarafından yazılan ve Zoey Kızılkuş' un hayatını anlatmaya devam eden serinin üçüncü kitabı.
house of night serisinin 3. kitabının ismi.

--spoiler--
gece evi nin yüksek rahibesi neferet in gerçek yüzünü gören zoey iki arada bir derede kalmıştır. bir yandan bunu en yakın arkadaşlarına söylemek istemektedir fakat onların güvenlikleri için böyle bir şey yapmamalıdır. üstelik en yakın arkadaşı stevie rae artık ölümsüzdür ve kan içme isteğiyle yanıp tutuşmaktadır. bu sırrı zoey ve onun düşmanı aphrodite den başkası bilmemektedir. ayrıca zoey şiir hocası vampir şair loren blake ile kaçamak bir ilişki yaşamaktadır. aynı zamanda eski sevgilisi heath le olan damgalanma işlemi hala devam etmektedir. okulun kapısının önünde bulunan gece evi profesörlerinden olan profesör nolan ın kesik başı tüm oklu karıştırır. bunu yapanın kilisenin inanç insanları isimli bir grubu olduğu sanılmaktadır. zoey in üvey babası da bu gruba dahildir. zoey stevie rae yi aphrodite in evine yerleştirir. stevie rae nın ölümünden bir ay sonra yapılacak olan ritüelde bu kez zoey in sevgilisi eric i zor anlar beklemektedir. ancak bu sefer sonuç bir ölüm değildir. eric artık yetişkin bir vampir olmuştur. ritüelden sonra loren blake in tatlı sözlerine kanan zoey ona stevie rae yı anlatır. bu arada onları beraber gören eric zoey den ayrılır. arkadaşlarını toplayıp ayin yapacakken aniden stevie rae gelir ve eski arkadaşları onu karşılarında gördüğü için çok şaşkındır. elementlerinin yardımıyla ritüeli yaparken stevie rae kavga ettiği aphrodite e saldırır ve onu ısırır. zoey in ritüeli tamamlamaktan başka seçeneği yoktur. ritüel sona erdiğinde stevie rae artık tam bir vampirdir ve aphrodite in işareti kaybolmuş, yeniden insan olmuştur. bunun nasıl olduğunu bile anlamadan loren blake in de inanç insanları tarafından öldürüldüğü haberi gelir. ayrıca eric herkese zoey ve loren in macerasını anlatmıştır. arkadaşları zoey i hem stevie rae hem de loren konusunda onlara hiçbir şey demedikleri için dargındır. ayrıca neferet insanlara karşı savaş açmıştır.
--spoiler--
digimon gibi cizgi dizilerde ozel bir yetenek yuklenen karakter.
önce böyle yazan (bkz: #19285983)
ardından ise şöyle yazıp (bkz: #19286006) tarafsız olduğunu iddia eden yazar. beyin samanla dolu olunca böyle şeyler yazması normal oluyor.
birinci nesil ezik troll.
birinci nesil troll. (bir nevi troll ün önde gideni)
(#19287060)
(bkz: #19287060)

birinci nesil troll.
"türk nazisi" yazar imiş.

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#19435945)
sevdim ben bu adamı, fikirlerini saklamıyor.
(#19684868)
sözlüğün halinin özetidir. nicki de kısa. kısa bir özet.
sözlük sözlük olalı böyle ergen görmedi. ahaha bu ne lan. karikatür gibi.
(bkz: #19737228)
pek kişi bilmez ancak çok kral bir dizidir. geçen gün merak edip 1 bölüm izleyeyim dedim, konu olarak gayet başarılı duruyor. 6 bölüm yapmışlar sanırım, yanlış biliyorsam uyarınız.
(#19737302)

merhaba sevgili ergen kardeşim.

farzet ki ben senin seri eksi oy veren ibnenim, sana mesaj attım ve sen bana adres verdin, bide şanssızlık bu ya çıktın ankara'da. ben de en az senin kadar ergenim ve geldim verdiğin adrese ki gelmem ya gecenin bu saattinde, geldim say sen.
soru 1 dediğin yere gelebilecek misin?
soru 2 geldin diyelim bana ne diyeceksin? ( bana neden seri eksi oy veriyorsun ulan?) mı?
soru 3 canım sıkıldı verdim amk senle alakası yok dedim eline ne geçti?
soru 4 eline bişe geçmedi ve sen bana tamam ya olur öyle şeyler dedin benim senin götüne bir pıçaa sokmayacağımı nasıl garanti ediyorsun gecenin o saatinde.
soru 5 olmaz ya oldu da sen o bıçaa soktun da beni öldürdün, o habire osbir çektiğin sağ eline ne geçer?
soru 6 bu şekilde ne zaman adam olursun?
soru 7 hakikaten bi zaman adam olacağına inanıyor musun?

olum manyak mısın la git sil o yazdığını lülük. götümüzü yırtıyoruz sözlük içinde yarın bi gün yazdıklarınızdan utanmayın diye. hala daha ergen herkes, hala daha atarlı.

allah ıslah etsin la sizi.
beni vurmakla tehdit eden yazar. evimden aldıracakmış adres vereymişim. neyin kafasını yaşıyorsa çok acayip bir şey içmiş olmalı.
şu kalitede bir yazardır.

görsel

sözün bittiği yer.
3 vakte kadar silik yiyecek yazardır.
sadece çaylak edilmekle yetinilmiş yazar. Yazık yazık. Birinci nesil diye mi kıyamıyorsunuz amk.
ana avrat söven ama sadece çaylak cezası verilen yazar.

sözün bittiği andır.

edit: silik oldu. hakettiğini buldu. moderasyona teşekkürler.
(bkz: birinci nesil silik)
sözlük moderatörlerinin iş güzarlıklarını görmemizi sağlayan kimsecik.
yaptıkların onda birini yapsak şimdiye uzaya uçurulurduk amk. adam küfürler ediyor, formatı ters çevirip tecavüz ediyor cezası çaylaklık. gerçi belliydi zaten bu kadar gözü pek olmasının, bu kadar rahat ortalıkta birine aleni küfür etmesi bir yerden torpilli yazar.

uludağ moderasyonu baya baya bir tarafsızmış, bravo mübarekler.

edit: silinmiş geç bile olsa. ulan birinci nesil sözlüğe 10 yaşında girmiş olsa dahi üzerinden 7 sene geçmiş böyle liseli mi olur amk, tersine mi büyümüş ne yapmış.
saatlerdir özelden ve nickaltımdan küfür eden silik.

en sonunda layığını buldu.
Sadece çaylak yemiştir. Şimdi bakıyoruz son entrlere, neler yapmış?
1- Bir yazarın annesine küfür edecek şekilde başlık açmıştır.
2- Sözlük yazarlarına küfür ederek entry girmiştir.
3- sol Frameyi mahvetmiştir.
Şimdi soruyorum. Nasıl silik olunur? Siyaset yaparak mı? Sadece futbol konuşarak mı? Moderaröte küfür ederek mi? Yahut bir dine yahut yaratıcıya küfür ederek mi?
Sanırım birinci nesil olmanın avantajıdır bu.
Edit: Silinmiştir. Moderatörlere teşekkürlerimi altın tepside sunuyorum.
Ayıp eden sözlük yazarıdır. Mesele ne olursa olsun ana-avrat küfür edilerek ne gibi çözüm sağlanmıştır veya sağlanacaktır. Güzel bi söz vardır; Öfkenin ateşi önce sahibini yakar, kıvılcımı düşmana ya varır ya varmaz.
(#19737675) perşembenin gelişi çarşambadan bellolurmuş der atalar.
biz uyardık seni ,kendi düşen ağlamaz.

1. nesil silik yazar.
güncel Önemli Başlıklar