film tadında dizi. oyuncularından aenne miydi hatırlamıyorum genç kız ve sarışın oğlan gerçek hayatta evlidirler.
çok güzel bir dizi.. özellikle 1. ve 3. sezon çok daha güzeldi.. ama finali çok yarım kalmış amaçsız ve sonuçsuz bir bitişti.. olmamış beğenmedim keşke bir sonuca bağlasalarmış.
silik yazar. adam sozlugu tassaga aldi gitti. zaten sozlugun zaman kaybi oldugunu dillendirip duruyordu. ara ara sozlugu sikiyordu zaten. ama final mi oldu bilemiyorum. geri gelir kesin. *
(#19737675) perşembenin gelişi çarşambadan bellolurmuş der atalar.
biz uyardık seni ,kendi düşen ağlamaz.

1. nesil silik yazar.
Ayıp eden sözlük yazarıdır. Mesele ne olursa olsun ana-avrat küfür edilerek ne gibi çözüm sağlanmıştır veya sağlanacaktır. Güzel bi söz vardır; Öfkenin ateşi önce sahibini yakar, kıvılcımı düşmana ya varır ya varmaz.
Sadece çaylak yemiştir. Şimdi bakıyoruz son entrlere, neler yapmış?
1- Bir yazarın annesine küfür edecek şekilde başlık açmıştır.
2- Sözlük yazarlarına küfür ederek entry girmiştir.
3- sol Frameyi mahvetmiştir.
Şimdi soruyorum. Nasıl silik olunur? Siyaset yaparak mı? Sadece futbol konuşarak mı? Moderaröte küfür ederek mi? Yahut bir dine yahut yaratıcıya küfür ederek mi?
Sanırım birinci nesil olmanın avantajıdır bu.
Edit: Silinmiştir. Moderatörlere teşekkürlerimi altın tepside sunuyorum.
saatlerdir özelden ve nickaltımdan küfür eden silik.

en sonunda layığını buldu.
yaptıkların onda birini yapsak şimdiye uzaya uçurulurduk amk. adam küfürler ediyor, formatı ters çevirip tecavüz ediyor cezası çaylaklık. gerçi belliydi zaten bu kadar gözü pek olmasının, bu kadar rahat ortalıkta birine aleni küfür etmesi bir yerden torpilli yazar.

uludağ moderasyonu baya baya bir tarafsızmış, bravo mübarekler.

edit: silinmiş geç bile olsa. ulan birinci nesil sözlüğe 10 yaşında girmiş olsa dahi üzerinden 7 sene geçmiş böyle liseli mi olur amk, tersine mi büyümüş ne yapmış.
sözlük moderatörlerinin iş güzarlıklarını görmemizi sağlayan kimsecik.
(bkz: birinci nesil silik)
ana avrat söven ama sadece çaylak cezası verilen yazar.

sözün bittiği andır.

edit: silik oldu. hakettiğini buldu. moderasyona teşekkürler.
sadece çaylak edilmekle yetinilmiş yazar. Yazık yazık. Birinci nesil diye mi kıyamıyorsunuz amk.
3 vakte kadar silik yiyecek yazardır.
şu kalitede bir yazardır.

görsel

sözün bittiği yer.
beni vurmakla tehdit eden yazar. evimden aldıracakmış adres vereymişim. neyin kafasını yaşıyorsa çok acayip bir şey içmiş olmalı.
(#19737302)

merhaba sevgili ergen kardeşim.

farzet ki ben senin seri eksi oy veren ibnenim, sana mesaj attım ve sen bana adres verdin, bide şanssızlık bu ya çıktın ankara'da. ben de en az senin kadar ergenim ve geldim verdiğin adrese ki gelmem ya gecenin bu saattinde, geldim say sen.
soru 1 dediğin yere gelebilecek misin?
soru 2 geldin diyelim bana ne diyeceksin? ( bana neden seri eksi oy veriyorsun ulan?) mı?
soru 3 canım sıkıldı verdim amk senle alakası yok dedim eline ne geçti?
soru 4 eline bişe geçmedi ve sen bana tamam ya olur öyle şeyler dedin benim senin götüne bir pıçaa sokmayacağımı nasıl garanti ediyorsun gecenin o saatinde.
soru 5 olmaz ya oldu da sen o bıçaa soktun da beni öldürdün, o habire osbir çektiğin sağ eline ne geçer?
soru 6 bu şekilde ne zaman adam olursun?
soru 7 hakikaten bi zaman adam olacağına inanıyor musun?

olum manyak mısın la git sil o yazdığını lülük. götümüzü yırtıyoruz sözlük içinde yarın bi gün yazdıklarınızdan utanmayın diye. hala daha ergen herkes, hala daha atarlı.

allah ıslah etsin la sizi.
pek kişi bilmez ancak çok kral bir dizidir. geçen gün merak edip 1 bölüm izleyeyim dedim, konu olarak gayet başarılı duruyor. 6 bölüm yapmışlar sanırım, yanlış biliyorsam uyarınız.
sözlük sözlük olalı böyle ergen görmedi. ahaha bu ne lan. karikatür gibi.
(bkz: #19737228)
(#19684868)
sözlüğün halinin özetidir. nicki de kısa. kısa bir özet.
sevdim ben bu adamı, fikirlerini saklamıyor.
"türk nazisi" yazar imiş.

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#19435945)
(bkz: #19287060)

birinci nesil troll.
birinci nesil troll. (bir nevi troll ün önde gideni)
(#19287060)
birinci nesil ezik troll.
önce böyle yazan (bkz: #19285983)
ardından ise şöyle yazıp (bkz: #19286006) tarafsız olduğunu iddia eden yazar. beyin samanla dolu olunca böyle şeyler yazması normal oluyor.