bugün

(bkz: #3999465)
ne kadar delirmiş insanlar yahu?

kill bill filminin başındaki sahneyi ve beğendiği birkaç sahneyi sözlüğe yapıştırmıştır. ne ima ediyor deniliyor.

bir de cevap vermek zorunda kalıyorum. delireceğim.

(bkz: #3999477)

burda da dövücem sizi demek istemiştir. ahah.
insan arap oldu mu terörist olamaz diye düşünen insandır. kendisi ile ilgili açıklamaları ve ilk eleştirili ben bizzat geçtiğimiz sayfalarda yapmış, kendisini çok iyi şekilde kategorize etmiştim.

tempra olmak böyle bişeydir; motor gücünüz çağın gerisinde kalmasına rağmen birşeyleriniz havadadır. *
devrimci olduğunu söyleyen yazar.

devrimci eşcinsel hareket hakkındaki fikirleri merak edilmekte.
kullanıcı adı ile beni kopartmış yazardır.
1 aylık çaylaklığın ardından yazarlığına kavuşmuş yazar.
bir aylık çaylaklığın ardından 40 kişiyle birlikte tekrar çaylak olacak yazardır. çok ayıp ettin sen bu gece bize..
iffetini korumuş namuslu yazardır. Helal olsundur. *
kopush adli yazarin gercek yuzu başlığında aslında geçilen dalganın odağı olan yazar. o başlıktaki bkzların pek çoğunun eğlence güdümlü ayar maksatlı olduğunu düşünüyorum.
ama güldüm çok sayesinde; nelerle uğaşıyor insanlar ya, biz hayat mayat, anlam, yarın filan derken.
1 ay daha ceza alması gereken yazar. kendisine gelen özel mesajları ve kopush hakkında öğrendiklerini sözlükte ifşa ediyor. ablacım sana gelen mesajlardan rahatsızsan şikayet edersin moderasyona olur biter. yok amacın birilerinin üstünden meşhur olmaksa çoktan oldun bile.
anlamadığımız bir konu var ki 3-4 entry üstteki sorulara kopush adlı arkadaşımız cevap verse ne olacaktır? bunlardan bize nedir? sanal ortam ister yalan söyler ister gerçekleri kime ne? bana ne? sana ne? inanmadıysan inanma. bırak inanmak isteyen de inansın. ahlak dersi vermek sana mı düştü yahu?
açtığı başlıkla ekşi sözlük havası estirdi ya o bile yeter bana. demek ki bizde de var o geyik potansiyeli. yoksa umrumda değil sarkma falan.

babamın kızı değil ya lan bana ne.
türk kızlarından neden uzak durmalı hikayesinin baş kahramanı.
(bkz: korkma acımayacak)
*
sert kaya. çarpana çok pis çarpıyormuş.
bir gecede nasıl meşhur olunur dersi vermiştir.

bir başka örnek:
http://www.vidivodo.com/1...suna-zorla-evlendiriliyor
(bkz: acı yok rocky acı yok)
gazozuna uyku hapı atılacağını önceden kestirebilen yazar.
sözlüğe girerken eldiven, bone ve galoş giydiğini düşündüğüm reality show kıvamında bir insan. bence kendisine giden ve kendisine gelen her mesaj sonrası "zbamk!" diye bir efekt duyulsun, iyice havaya girmesi açısından.

bir de sıkı bir nip tuck izleyicisi sanıyorum, gerçek yüz falan. bebişim mesaj atınca ağzımıza sıçıyorsun ben de burada ulaşmak istedim;

hırçın kadınları hep sevmişimdir, ara beni.
(bkz: cesaret)
bir başlık sıçmıştır ki, 40 kişi çaylak olmuş son duyumlar öyle *, akşam akşam bizi eğlendirmiştir de eğer o olaylar ciddiyse kopush şu bu vs. neler oluyor hayatta?
muhtemelen kendisini sadrazam filan zanneden kişi. sebahat tuncel e gaz bombası atılması başlığına yazmış olduğu akıllı olun yoksa sözlüğü kapattırırım tehditi ile kendisinden iyice tırsmamızı sağlamıştır.

(bkz: aman abla kıyma bize)

(bkz: çok korkuttun bizi)
(bkz: yüksek mevkilerde tanıdıklarım var)

"dünya barışını sağliycam soonaa sözlüğü kapattırıcammm."
hepten saçmalamaya başlayan tavşancık.
önce bir bakacaksın neden olmuş bu olay, arada bir medyayı takip edeceksin, nolmuş oralarda sabahtan beri, kim kime ne yapmış? sonra gel dök içini. sosyalist olduğunu dile getirenler bunun anlamını bi öğrenmeli önce.

aynı partinin bir başka vekil seçileninin belinde silah ile yaptığı barış konuşması için;
http://www.haber7.com/hab...de-beli-silahli-vekil.php
(bkz: komünist burjuva)
medyayı herkesten daha iyi takip eden yazar.

dtpli başka bi vekilin belindeki silahı göstererek bir milletvekiline atılan gaz bombasını savunmaya kalkanlarla işi olmaz.