bugün

1974 yılında Gümüşhane doğumlu kulak burun boğaz ve baş boyun cerrahı. 2000 yılı uludağ üniversitesi tıp fakultesi mezunu .
2004 yılında bir plastik cerrah burnuma estetik cerrahi ameliyatı yaptı. (benim talebim üzerine tabii ki ) burnumun şekli güzel oldu elleri dert görmesin ama nefes alma kapasitem nerdeyse yarısına düştü. bir de üstüne gece horlamaya başladım . On yıl olur öyle diye idare ettim . baktım sıkıntım artıyor aradım taradım o google senin bu bing benim, en sonunda Dr.Murat Bey'i buldum . Yaklaşımı, muayenesi benim gibi septik birini bile pişmaniye kıvamında ameliyathaneye sokmaya yetti. Açıkçası beklentim çok da fazla değildi. Ameliyatın beşinci günü kontrol muayenesine gidip işlemler bittiğinde akciğerlerimin uzun zamandır ilk defa gerçekten havalandığını hissettim ( vivident+ vicksi aynı anda çiğnemek gibi ) . Murat Hocamın elleri hiç dert görmesin . Horlamıyorum, üzerine her sabah bir sabah koşuyorum...Neyse ki burun estetik ameliyatını artık kulak burun boğaz uzmanları yapıyor . ben iki kez ameliyat oldum siz bir kez olun derim.