bugün

cevap vermeyen kişinin götünü daha da kaldıran mesajdır. yazacağı varsa da hiç yazmaz bu sefer.
(bkz: kızın tamam mesajına bile yanıt verebilen erkek)
Eziklikten başka bir şey değil.
(bkz: umut fakirin ekmeğidir)
(bkz: çok sevenlerin deli hali)
ordamısın? dır.
O da bişey mi 5 tane atmışlığım var. Aşkın gururu olmaz.
auuuvvv. 10 dk sonra pişman olunca dersiniz ki bi daha senle konuşanın aq oysa yine konuşursunuz çünkü salaksınız.evet.
bir umut ile yazıp mavi tıkı gördükten sonra sağ sola kafanızı vurmamak için kendinizi zor tuttuğunuz mesajdır.
Bir umuttur yaşatan insanı
Aldım eline sazımı, dırırırım.
bunu deneyeceğim.
yokluk.
Yapılmaması gerekendir.
Direk olarak aranır Sen hayırdır p*ç kurusu ben mesaj atacağım sen cevap vermeyeceksin geçicen o işleri denir.
koca bi hiçten ibarettir.
ikinci ucuncu onuncu bu böyle devam eder. stalker damgasi yersiniz yapmayin.
hayata dair iç burkan pişmanlıklardan biri.

(bkz: o son mesajı atmayacaktım)
çaresizlik nedir ? nasıl yapılır ?
sevgidir, alışkanlıktır, bitme korkusudur, vazgeçememedir. Böyle durumlara düşülmemesi lazım gibi cümleler pek fazla işe yaramaz. Hayatta en az 1 kere herkesin başına gelecek olan durumdur.
Çaresizliktir. Çok yaşadım ve bir o kadar da pişmanlık duydum. O ikinci mesaj attığınızda görüldü yemek ise çok ayrı bir pişmanık. Eğer atmayı düşünenler varsa asla tavsiye etmiyorum.
Bazen sadece kendini ifade etme isteğidir.
Mesaj atmak istiyor isem atarım yaniiii...
Belki cevap verir umuduyla atılır. cevap verilecek tarzda kelimeler seçilir saatlerce beklenir o mesaja cevap gelmez. kaybetme korkusudur gitme ben hala burdayım demektir. sonra birgün hiç mesaj atmamaya başlarsınız vazgeçersiniz.
ne kaybederim ki düşüncesiyle yapılır karşılığı beklenmeden,umutlanmadan yapılıyorsa insanı rahatlatır.
karşılık bekleniyorsa sonu hüsrana uğramaktır.