bugün

Sen bir erkeksin...
Sen bir yumossun. Evet.
biz buralarda ona cesaret değil harun abi diyoruz.
Bu ne cesarettir yiğidim.. Beni mutlaka ara..
"Sözlük kızlarının fotoğrafları" diye başladı "gerçek sözlük kızlarının fotoğrafları" diye devam etti şimdi de "cesur sözlük kızlarının fotoğrafları" diye tırmanışa geçti. Derdiniz ne lan kafayı mı yediniz?
(img:#1501524)

Bak bu daha cesur.
gözler bir anda deveci başganı arıyor.
Cesur mu?
Kızları cesaretlendirmek demek. Hmmm, değişik bir strateji illa ki düşecek -kendini ispatlamaya çalışacak, egosunu tatmin etmek isteyen- iki üç aptal olur.
Ben de oltamı attım bekliyorum.
görsel
Barbie değil, harbidir.

Edit: bu arada cidden tamiratla aram iyidir. Sarışın değilim ama olsundu.
görsel
cesurluk göt ve meme atmak değildir diyerek göt ve meme atan cesur kızlarımızın heveslerini kırıyorlar.

napsınlar amk kavgada 5 kişinin arasına çıplak elle mi dalsınlar? mermiye kafa mı atsınlar?

tabi ki göt paylaşmak cesurluktur.

siz bunlara bakmayın kızlar.

ben sizin arkanızdayım. sizi var ya üfff! şaka şaka.
Kafasına vinc parcasi düsmüş birinin beyin ameliyatını 4 saat asiste ettim, beyin nasıl köpürüyor görmelisiniz kafayı kapatmak mümkün degil ama foti yok hasta gizliligi. Sayılır mı.
Ya arkadaşlar bir şey sormak istiyorum, siz kıt mısınız? Ciddi soruyorum bunu. tamam ekmeğinizin peşindesiniz evet, ya tutarsa diye umutla bekliyorsunuz tamam ama yani azıcık mantıklı olun ya. Biri hd kalitesinde göğüs fotoğrafı atmış diğeri o fotoğrafın fake olduğunu ortaya çıkarmak sanki çok büyük bir marifetmiş gibi davranmış. Aferin sana sherlock. Sanırım bu örnek; gerçek gün gibi ortada olmasına rağmen içindeki dedektife engel olamadığının en güzel göstergesi. ve unutmadan, bu koca yüreklilik isteyen davranışından dolayı seni kutladığımızı bilmeni isteriz. Aynı zamanda da sarf etmiş olduğun ekstra efora saygı duyup, bu bilgiyi bizlerle paylaştığın için teşekkür eder başarılarının devamını dileriz. Unutma insanlık için küçük senin içinse büyük bir adım.
tüik verilerine göre nikisinin sonunda "bella" olan yazarların %99'u harundur. yine de ateşle oynamayı seven adrenalin ve heyecan bağımlısı gençlerimiz şansını deneyebilir.

ne çıkarsa artık. sonuçta meriç umduğunu değil bulduğunu emmükler demişler.
güncel Önemli Başlıklar