chicken little orijinal adı ile gösterime girmiş olan animasyon film. konu olarak gayet başarılı olan yapımda küçük civciv karakteri scrubs adlı dizide john dorian* olarak izlediğimiz zach braff tarafından gayet başarılı bir şekilde seslendirilmektedir.

diyaloglar başarılı, çizimler başarılı, render başarılı, seslendirme başarılı, konu başarılı... geriye izlememek için sadece bir bahane bulmak kalıyor.
vizyona girme tarihi araç saçına dönen başarılı animasyon.
vizyona girme tarihi arap saçına dönen başka bir film için;
(bkz: gora)
disney'in tamamiyle bilgisayar ortamında gerçekleştirdiği ilk film.
izleyen kişinin aklında uzun süre unuttum konu neydi? sorusu kalır. eğlenceli bir filmdir. komiktir de.
bu Görseli ile dikkat çekmeyi başarmış komik bi animasyon filmidir.
görsel
hoş gelmiş yeni bir yazar.
inşallah 22 yaş üstü bayandır.
hoşbulmuş yazardır.
haftasonu gireceği yds sınavına iyi çalıştığı her halinden belli olan yazar.
yds sınavı bitiminde cesur civciv;

+ nasıldı sınavınız?
- on numara, evet.
+ kolaydı yani?
- tabii ya, çalıştım. gerekeni yaptım. baktım. evde baktım sadece. attım hafızaya. beyin bedava, bedava ya. taşıyorum, niye hamallık yapayım. baktım. karşıma çıktı, hepsini yaptım. bu kadar.
+ geçmiş olsun.
- teşekkür ederim
(bkz: #27237939) mutluluğun formülünü bulmuş yazardır.
(bkz: uludağ sözlük dördüncü paint yarışması oylamaları)
(bkz: uludağ sözlük dördüncü paint yarışması)'da ikincilik ödülünü kazanan yazardır kendisini tebrik ederiz.

eseri: görsel
ödülü: görsel

ayrıca (bkz: uludağ sözlük paint yarışması ödülleri)
tıpçı yazar galiba. selam olsun.

yeni mi bilmiyorum mobilim ama hoş görmüştür.
bu gün doğum günü olmayan, efkarlanmış yazardır. yine de teşekkürler.
Ergenlik öncesi sinemada izlediğim son çizgi film. Babamla gitmiştik arka koltuğa kızlı erkekli benim yaşlarımda bi grup oturmustu. Kızlar kesin şuan patlaktır filmden soğutmuşlardi konuşmalariyla.
(bkz: on birinci nesil silik)
çocukluğumun filmidir.